Проктологія Київ
Проктологія – галузь медицини, що займається проблемами заднього проходу, прямої і ободової товстої кишки, параректальної зони. Для більшості людей захворювання, пов’язані з проктологією, є настільки особистими, можна сказати, інтимними, що консультація у лікаря проктолога ними відкладається до крайнього моменту.
Напрямок Проктологія в Медичному центрі “Євмакс” в Києві представлено висококваліфікованою проктологічною практикою з всіма можливостями оперативної і неоперативної допомоги.
У нашому центрі в Киэві проводиться повна і всебічна діагностика і лікування захворювань прямої і товстої кишки із застосуванням найсучасніших методів на рівні світових стандартів, виконуються хірургічні втручання в амбулаторних умовах, застосовуються СТАЦІОНАРОЗАМІНЮЧІ технологій на високому рівні без госпіталізації в стаціонар. Оперативні втручання проводяться з використанням сучасного обладнання (наприклад, сучасний діодний лазер, на фото) і кваліфікованими лікарями проктологами в Києві.
Якими проблемами займається проктология в клініці «Евмакс» в Києві:
- Коліт, геморой, простатит.
- Анальний свербіж і випадання прямої кишки.
- Часта діарея або постійні запори, нетримання калу.
- Тріщини в анальному проході і присутність сторонніх тіл.
- Пухлини, хвороблива дефекація, присутність крові, гною в калових масах.
- Висока температура в анальної зоні, випадання гемороїдальних вузлів, наявність свища в області куприка (епітеліальний куприковий хід).





Основними симптомами проктологічних захворювань є:
- біль і свербіж в області заднього проходу, прямій кишці;
- кровотеча, виділення гною і слизу з заднього проходу;
- поява ущільнень «шишок» в області заднього проходу;
- відчуття стороннього тіла в прямій кишці;
- хронічний запор або пронос;
- здуття живота;
- нетримання калу, газів, каломазання і т.д.
Проктологічні захворювання можуть тривалий час протікати безсимптомно, а турбувати починають в запущеній, важко піддається лікуванню стадії. Важливо щорічно проходити профілактичний огляд у лікаря проктолога Київ, а не відкладати візит до тих пір, поки порушення в роботі кишечника стають очевидними: випадають гемороїдальні вузли, починається кровотеча, з’являється біль.
Непрямими ознаками проблем з прямою кишкою можуть бути:
- часті позиви до дефекації,
- різка зміна маси тіла,
- біль і важкість у животі після прийому їжі.
У разі гострих інфекційних процесів у хворого підвищується температура, блідне шкіра, холонуть руки і ноги, може спостерігатися сплутаність свідомості.
При хронічних захворюваннях товстого кишечника спостерігається втрата апетиту, апатія, млявість, зниження працездатності.
Кому слід пройти обстеження у лікаря без відповідних симптомів
- вагітні;
- жінки в післяпологовому періоді;
- люди, які ведуть «сидячий» спосіб життя;
- які страждають на ожиріння, які регулярно вживають проносні препарати, що займаються анальним сексом;
- після оперативного втручання через проблеми з гемороєм, операції з діагнозом «рак прямої кишки», що мають родичів з подібним діагнозом.
Перша консультація лікаря проктолога
До первинного прийому у лікаря проктолога варто підготуватися, очистивши кишечник. За день до візиту треба виключити продукти, що викликають метеоризм: чорний хліб і висівки; бобові; овочі і фрукти; газовані напої.
Це потрібно, щоб лікар отримав якомога більш ясну картину захворювання.
Як проходить прийом у проктолога в Києві
Прийом починається зі збору анамнезу. Якщо у пацієнта немає скарг (наприклад, в разі профілактичного візиту), лікар проктолог проводить первинний огляд.
Безпосередньо обстеження у проктолога в Києві включає в себе чотири етапи. Вони слідують один за одним і не займають багато часу.
Етапи такі:
- візуальний огляд заднього проходу і прилеглих областей тіла проктологом;
- кваліфіковане пальцеве дослідження прямої кишки лікарем проктологом;
- ректороманоскопия – огляд прямої і нижньої частини сигмовидної кишки до 25-30 см;
- аноскопія – огляд на глибину 4-6 см – це та частина тіла, з проблемами якої найчастіше звертаються пацієнти в Києві.
Чому так багато? Ця серія досліджень дозволяє максимально точно встановити картину здоров’я пацієнта в даній частині тіла. Після проведеного огляду, лікар проктолог Київ може направити на додаткові аналізи сечі і крові, аналіз калу на приховану кров, яйця гельмінтів для отримання додаткових даних.
Чим небезпечне затягування з візитом до лікаря проктолога?
Кожному пацієнту необходимо пам’ятати: Звернення до лікаря проктолога в Києві на пізній стадії захворювання грозит Важко перебігом хвороби, невтішнімі прогнозами, тривалим лікуванням, ускладненнями, хірургічним втручанням. наприклад:
- пізніше діагностування злоякісних новоутворень;
- обмеження, кровоточивість гемороїдальних вузлів;
- приєднання інфекції і, а в підсумку – помітне зниження повноцінної життєдіяльності.
Варто відзначити, більшість хвороб прямої кишки добре піддаються терапії при ранній діагностиці. Тому особам старше 45 років рекомендується щорічно проходити профілактичний огляд у лікаря проктолога, навіть при відсутності тривожних симптомів.
Регулярний запис на прийом до лікаря в Києві проктолога дозволяє підтримувати здоров’я кишечника, попередити розвиток небезпечних патологій, захистити своє здоров’я.
Також бажано виконувати нескладну профілактику:
- регулярно виконувати зарядку або гімнастику;
- відмовитися від підйому тяжкості;
- збалансовано харчуватися;
- контролювати масу тіла.
Пацієнтам в Киэві не потрібно переживати про неприємні процедури – сучасне обладнання і використання анестезуючого гелю дозволяє уникнути хворобливих відчуттів на огляді у лікаря проктолога в Києві.
Колектив Медичного центру в Києві “Евмакс” бажає вам здоров’я!

Зв'язатися з нами
Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!