Виклик педіатра додому (Київ)

Для збереження здоров’я кожної людини потрібно проходити огляд у лікаря раз на півроку. Особливо даний аспект стосується дітей. На різних етапах життя дитина повинна відвідувати педіатра з метою профілактики, лікування, проведення ін’єкції. На жаль, сучасні реалії такі, що часу на відвідування поліклінік немає. Тому, виклик педіатра додому (Київ) – оптимальний варіант для огляду малюка.

Хто такий педіатр?

У всіх країнах світу спеціальність педіатра найбільш затребувана. Доктор педіатр займається лікуванням дітей. До компетенції даного лікаря входить діагностика, лікування та профілактика захворювань у дітей.

Педіатрія одна з найскладніших спрямувань в медицині. Доктор не тільки розбиратися в анатомії і фізіології маленької людини, а й вміти спілкуватися з дітьми. Педіатр може бути наступних напрямів:

Профілактична спрямованість. Робота педіатра полягає в профілактиці різних захворювань у малюків. Педіатр даної спрямованості проводить регулярні огляди дітей, робить всі необхідні ін’єкції, проводить роз’яснювальні бесіди з батьками про спосіб життя дитини, загартовування і харчуванні. У свою чергу, профілактична педіатрія ділиться на первинну, вторинну і третинну.
Клінічна спрямованість. Педіатр зобов’язаний виявити захворювання, першопричину, і призначити відповідне лікування.
Наукова спрямованість. Доктор педіатр займається науковими розробками, які спрямовані на збереження здоров’я малюків.
Соціальна спрямованість. Доктор зобов’язаний встановити певні норми охорони здоров’я для населення.

Фахівці педіатри нашого медичного центру ведуть активну медичну практику. Більш того, беруть участь в наукових конференціях, соціальної діяльності. Далеко не кожен медичний заклад може надати настільки кваліфікований персонал з виїздомдодому. Наш педіатр додому (Київ) – найкраще рішення для кожної дитини.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Лікуванням яких захворювань займається педіатр?

Головне завдання педіатра – своєчасно визначити ризики розвитку патології, і запобігти розвитку хвороби. Адже профілактика є найкращим методом лікування. Саме педіатр отримує виписку з пологового будинку, висновок неонатолога.

В цілому, дитячий лікар займається терапією наступних патологій:

  • Інфекційні захворювання;
  • Вірусні захворювання;
  • Травні розлади;
  • Порушення захисних функцій організму;
  • Алергії (схильність до алергії);
  • ЛОР-захворювання.

Педіатр займається діагностикою стану організму малюка. Він має право призначати лабораторні дослідження, щоб стежити за динамікою розвитку зростаючого організму. Наприклад, у доктора виникли підозри на порушення зору. Безпосереднім лікуванням цієї аномалії він не займається, але спрямовує на діагностику до офтальмолога.

Вартість

Семейний лікар – ₴‎ 850 грн.

Педіатр– ₴‎ 950 грн.

Вакцинація на дому (для дітей)

– ₴‎ 950 грн. + ціна вакцини

Виклик лікаря  на Covid-19 з екіпіровкою (відкриття лікарняного за потреби) – ₴‎ 1000 грн.

Педіатр додому

В обов’язки педіатра входить відвідування новонародженого малюка вдома. Це називається патронажем. Новонароджена дитина потребує особливого догляду. До моменту відвідування малюком поліклініки, педіатр виїжджає на будинок.

Наш центр надає весь спектр педіатричних послуг. Так, наш фахівець проводить такі маніпуляції з новонародженим на дому:

  • Перевіряє джерельце;
  • Пальпує животик;
  • Контролює процес заростання пупка;
  • Оцінює рефлекси малюка.

Медичний контроль гарантує успішний розвиток і повне здоров’я дитини. У разі необхідності наш доктор зможе дати рекомендації по догляду за малюком. Якщо виникнуть проблеми зі здоров’ям, педіатр проведе необхідну діагностику будинку, і призначить ефективне лікування. Також, до компетенції педіатра медичного центру входить видача довідок, лікарняних листів для державних установ для дітей дошкільного та шкільного віку.

Скориставшись послугою нашого медичного закладу виклику педіатра додому, у батьків є основна перевага – відсутність необхідності виходити з дитиною на вулицю, і сидіти в черзі. Адже для хворого малюка відвідування громадських місць може погіршити його стан.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери