Виклик лікаря додому (Київ)

Сучасні реалії такі, що для більшості похід до лікаря – неприпустима розкіш. У багатьох просто немає вільного часу для відвідування лікарень.

Переваги виклику лікаря додому

І це незважаючи на те, що профілактика будь-якого захворювання краще будь-якого методу лікування. Хтось же відчуває комплекси при відвідуванні окремих фахівців вузької спрямованості – гінеколога, уролога, проктолога, венеролога. Виклик лікаря додому (Київ) – кращий варіант пройти необхідний огляд.

На жаль не кожен фахівець може здійснювати виїзд на будинок до пацієнта. Для деяких докторів потрібен спеціальний інвентар для огляду, який не є переносним. Так, на будинок можуть виїжджати доктора педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, сімейні лікарі.

Переваги даної послуги наступні:

 • Економія особистого часу (немає необхідності сивіти в черзі);
 • Максимальна турбота доктора (фахівець витратить стільки часу на хворого, скільки буде потрібно);
 • Призначення лікування (у доктора педіатра, терапевта, сімейного лікаря завжди з собою є противірусні препарати);
 • Кваліфікована допомога (на виклики виїжджають лише фахівці з багатим професійним досвідом).

Доктора потрібно викликати при загостренні будь-якого хронічного недуги, або при гострому перебігу захворювання. У більшості випадків, це стосується вірусних, інфекційних і застудних захворювань.

При таких патологіях хворий відчуває підвищення температури тіла, загальне нездужання, запаморочення. У такому стані дуже складно зібратися і провести велику кількість часу в лікарні. Більш того, похід в поліклініку може погіршити становище.

Сімейний доктор нашої клініки включає в себе і педіатра, і терапевта. Таким чином, лікар може спостерігати всю сім’ю. А виклик додому позбавить вас від багатьох незручностей і труднощів.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Як здійснюється виклик лікаря додому?

Наша клініка в Києві надає допомогу пацієнтам в будь-який час доби. Щоб викликати лікаря додому достатньо зателефонувати в реєстратуру до операторів нашого медичного центру. Наш персонал обов’язково вислухає всі побажання і проблеми, і направить до потрібного фахівця. Також, є можливість провесить запис на виклик в он-лайн режимі. Необхідно перейти за посиланням на офіційному сайті нашої клініки.

Ми надаємо оптимальне співвідношення якості і ціни даної послуги. Багатий досвід сімейного фахівця дозволяє швидко оцінити ситуацію, і тут же зайнятися лікуванням патології. У вартість послуги включено не тільки виїзд на будинок і консультація, але і повноцінний огляд з призначенням лікування.

В середньому, виклик терапевта додому обійдеться в 500-800 грн, в залежності від часу доби. Це ж стосується і дитячого лікаря педіатра. Виклик дитячого лікаря додому (Київ) – найкраще рішення для запобігання ускладнень.

Що входить в компетенцію сімейного лікаря?

Доктор сімейної медицини надає широкий спектр послуг. Він включає в себе як педіатра, так і терапевта. Загальний фахівець може надавати послуги як лор, кардіолог, гастроентеролог. В цілому, сімейний доктор виконує наступні маніпуляції:

 • Діагностика, підтвердження діагнозу, збір анамнезу;
 • Огляд пацієнта в стінах клініки і на дому;
 • Надання першої допомоги;
 • Призначення лікування;
 • Профілактичні огляди;
  Спостереження пацієнта під час реабілітації після терапії;
 • Ведення медичної документації.

Вартість

Семейний лікар – ₴‎ 850 грн.

Педіатр– ₴‎ 950 грн.

Вакцинація на дому (для дітей)

– ₴‎ 950 грн. + ціна вакцини

 

Виклик лікаря  на Covid-19 з екіпіровкою (відкриття лікарняного за потреби) – ₴‎ 1000 грн.

Головним достоїнством фахівця загального профілю є те, що сімейний лікар може встановити діагноз при захворюванні будь-який з систем організму. Для більшості пацієнтів це дуже зручно. Немає необхідності відвідувати декількох вузько докторів для виявлення захворювання.

Фахівці загальної медицини нашого центру мають досвід у веденні пацієнтів цілими сім’ями. Основною перевагою є присвяченому в сімейному анамнезі. Тому, наш доктор додому – краще рішення будь-яких проблем зі здоров’ям для кожної сім’ї.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери