УЗД жовчного міхура (Київ)

УЗД жовчного міхура допоможе виявити патології у дорослих і дітей.

Жовчний міхур в процесі травлення

Харчування – важливий процес для кожної людини. Через активного способу життя, складної роботи ми часом харчуємося легкими перекусами, що негативно позначається на роботі нашого організму. Жовчний міхур активно бере участь в процесі травлення і його захворювання може призвести до сумних наслідків.

У нашому медичному центрі «Евмакс», розташованому в місті Київ, Ви можете пройти повне обстеження органів черевної порожнини, в тому числі зробити УЗД жовчного міхура. Ціна на всі послуги у нас найдемократичніша.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Особливості УЗД жовчного міхура (Київ)

УЗД жовчного міхура може бути простим або з навантаженням. Дослідження проводиться натще, навіть не рекомендується пити воду. У нормі, коли в шлунок потрапляє вода або їжа, починає вироблятися жовч, а сам жовчний міхур спадає, що ускладнює його огляд.

УЗД з функціональним навантаженням проводиться після того, коли пацієнт з’їдає спеціальний сніданок у вигляді яєчних жовтків, сметани або жирних вершків. Це викликає посилену секрецію жовчного міхура. Таке дослідження дозволяє оцінити моторику даного органу.
УЗД жовчного міхура допоможе виявити такі захворювання, як:

  • водянка;
  • холецистит;
  • холангіт;
  • каміння в жовчному міхурі.

У нормі жовчний міхур має рівні стінки без ущільнень. У ньому немає каменів і застояної жовчі. Протоки також повинні бути рівними і без новоутворень.
УЗД жовчного міхура – надійна діагностика і своєчасне лікування

Ультразвукове дослідження в клініці «Євмакс» в місті Київ

Наша клініка «Евмакс» пропонує ультразвукове дослідження жовчного міхура дорослим і дітям в місті Київ. Звернувшись до нас, Ви отримаєте високопрофесійну консультацію від найкращих фахівців, а також Вам проведуть обстеження жовчного міхура на сучасному обладнанні. Ціни на всі види послуг Ви можете знайти в прайс-листі на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери