УЗД статевого члена (Київ)

УЗИ полового члена — это распространенный вид обследования мужских половых органов. Благодаря ультразвуковому исследованию можно выявить патологии на ранних стадиях и вовремя начать лечение, при этом оно безопасно и может проводиться несколько раз. Обычно УЗИ назначают вместе с допплерографией.

Зробити УЗД статевого члена в Києві Ви можете в нашій клініці «Эвмакс». У нас фахівці працюють на сучасному високоточному обладнанні. До того ж ціни на всі послуги найприйнятніші в місті.

УЗД статевого члена необхідно для того, щоб виключити або підтвердити наявність того чи іншого захворювання, наявність пухлин, травм. Таке обстеження проводить лікар уролог.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

УЗД статевого члена призначають в таких випадках:

 • перелом чоловічого статевого органу і інші пошкодження;
 • поява новоутворень;
  викривлення статевого члена при хворобі Пейроні;
 • інфекційні захворювання;
  перед пластичною операцією;
 • при погіршенні ерекції.

  Доплерографія (УЗДГ) допоможе обстежити артеріальні судини, простежити швидкість притоку крові в артеріях, а також швидкість і особливості відтоку.

  Для того, щоб провести УЗДГ, в статевий член у вигляді ін’єкції вводиться препарат, від якого з’являється ерекція. Ця маніпуляція необхідна тим чоловікам, у яких є проблеми з ерекцією. Це допомагає візуалізувати кавернозні артерії і оцінити швидкість кровотоку.

  Особливо готуватися до процедури не потрібно. Пацієнт приймає положення лежачи, а лікар наносить на статевий член гель і, водячи датчиком по шкірі, візуалізує на приладі структуру органу і судин.

Ультразвукове дослідження статевого члена в Києві в клініці «Евмакс» в місті Київ

Якщо у Вас виникла необхідність пройти УЗД  або проконсультуватися з лікарем з яких-небудь питань, Ви можете звернутися в наш медичний центр «Эвмакс» в місті Київ.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери