УЗД статевого члена (Київ)

УЗИ полового члена — это распространенный вид обследования мужских половых органов. Благодаря ультразвуковому исследованию можно выявить патологии на ранних стадиях и вовремя начать лечение, при этом оно безопасно и может проводиться несколько раз. Обычно УЗИ назначают вместе с допплерографией.

УЗД статевого члена в Києві

Зробити УЗД статевого члена в Києві Ви можете в нашій клініці «Эвмакс». У нас фахівці працюють на сучасному високоточному обладнанні. До того ж ціни на всі послуги найприйнятніші в місті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Особливості УЗД статевого члена (Київ)

УЗД статевого члена необхідно для того, щоб виключити або підтвердити наявність того чи іншого захворювання, наявність пухлин, травм. Таке обстеження проводить лікар уролог.

УЗД статевого члена призначають в таких випадках:

 • перелом чоловічого статевого органу і інші пошкодження;
 • поява новоутворень;
  викривлення статевого члена при хворобі Пейроні;
 • інфекційні захворювання;
  перед пластичною операцією;
 • при погіршенні ерекції.

  Доплерографія (УЗДГ) допоможе обстежити артеріальні судини, простежити швидкість притоку крові в артеріях, а також швидкість і особливості відтоку.

  Для того, щоб провести УЗДГ, в статевий член у вигляді ін’єкції вводиться препарат, від якого з’являється ерекція. Ця маніпуляція необхідна тим чоловікам, у яких є проблеми з ерекцією. Це допомагає візуалізувати кавернозні артерії і оцінити швидкість кровотоку.

  Особливо готуватися до процедури не потрібно. Пацієнт приймає положення лежачи, а лікар наносить на статевий член гель і, водячи датчиком по шкірі, візуалізує на приладі структуру органу і судин.

Ультразвукове дослідження статевого члена в Києві в клініці «Евмакс» в місті Київ

Якщо у Вас виникла необхідність пройти УЗД статевого члена або проконсультуватися з лікарем з яких-небудь питань, Ви можете звернутися в наш медичний центр «Эвмакс» в місті Київ.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери