УЗД щитовидної залози (Киев)

Щитовидная железа или щитовидка — очень важный для здоровья человека орган. Гормоны, вырабатываемые ею, участвуют в обмене веществ и энергетическом обмене. 

УЗД щитовидної залози (щитовидки) в Києві

У дітей щитовидка бере участь в правильному розвитку інтелекту і головного мозку, а в підлітковому віці у дитини завдяки гормонам відбувається статеве дозрівання. Саме тому даний орган вимагає ретельного спостереження, а УЗД в даному випадку – самий надійний і ефективний спосіб виявити яке-небудь захворювання.

Зробити УЗД щитовидної залози за доступною ціною в місті Київ Ви можете в нашій клініці «Евмакс». У нас працюють найкращі фахівці, а обстеження проводяться на високоточної апаратури. Скільки коштує послуга Ви можете дізнатися у наших менеджерів

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Особливості УЗД щитовидки Київ

Щитовидка починає «страждати» через брак йоду, який ми отримуємо з продуктів харчування. При найменших підозрах на неправильну роботу щитовидної залози, лікар повинен направити Вас на ультразвукове дослідження.

Симптоми, за якими проявляється відхилення від норми роботи щитовидки:

  • зайва ходьба або велика маса тіла;
  • нестача сил та енергії;
  • постійна сонливість;
  • апатія;
  • тремор рук;
  • аритмія;
  • часті зміни настрою, і багато іншого.

У медицині відомо дуже багато захворювань щитовидної залози, і найстрашніше і небезпечне з них – рак. Більш того, захворювання щитовидки можуть передувати хвороби інших органів, дефіцит або надлишок йоду. Зробити УЗД необхідно при будь-якому нездужанні і втрати енергії, а лікар, що займається лікуванням інших Ваших хвороб, може також направити вас на дослідження щитовидної залози.

Жінкам УЗД щитовидки необхідно провести при гінекологічних захворюваннях, а також під час вагітності. При цьому вартість УЗД щитовидки доступна кожному, а ціна життя матері і дитини набагато вище і важливіше.

УЗД щитовидки в місті Київ в клініці «Евмакс»

Наш медичний центр «Евмакс», розташований в місті Київ, пропонує всі види УЗД, в тому числі ультразвукове дослідження селезінки. Ми проводить обстеження як дорослих, так і дітей.

Здоров’я – це найцінніше, що є у людини. Своєчасне виявлення захворювання допоможе Вам якомога раніше почати лікування і уникнути багатьох проблем в майбутньому.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери