УЗІ селезінки (Київ)

Селезінка – це невеликий орган, розташований в черевній порожнині. Вона відповідає за опір з хворобами крові та кісткового мозку, виробляє особливі антитіла, які борються з інфекціями.

УЗД селезінки в Києві

УЗД селезінки допоможе виявити захворювання на ранніх стадіях. Наша клініка «Евмакс» пропонує зробити дану процедуру в місті Київ за прийнятною ціною. До того ж у нас Ви зможете зробити УЗД дітям.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Навіщо і як зробити УЗД селезінки в Києві?

Селезінка хоч і виконує важливі функції для здоров’я людини, при цьому її часто видаляють через виникнення різних захворювань. Але, як відомо, краще запобігти хворобі, ніж позбавлятися важливого органу. У цьому допоможе УЗД.

Розміри селезінки як і у дорослих, так і у дітей може збільшуватися. При нормальних розмірах вона не прощупується, тільки коли збільшується більш ніж в 2 рази. Найбільш часто причиною збільшення розміру є інфекційне захворювання, онкологічне або захворювання печінки. Збільшення селезінки – це не самостійне захворювання, а наслідок інших, тому лікування починається з повного обстеження організму.

Показання до УЗД селезінки:

  • збільшення органу;
  • аномальне розвиток органу у дітей;
  • хронічне захворювання печінки, як цироз або гепатит;
  • підозра на злоякісну або доброякісну пухлину;
  • будь-яка травма, і багато іншого.

    Підготовка до УЗД селезінки проходить точно так же, як і для дослідження інших органів черевної порожнини. Тобто за три дні необхідно виключити з раціону продукти, що викликають надмірне газоутворення, так як роздутий кишечник закриває селезінку. Процедура проходить натщесерце.

УЗД селезінки в клініці «Евмакс» в місті Київ

Наш медичний центр «Евмакс», розташований в місті Київ, пропонує всі види УЗД, в тому числі ультразвукове дослідження селезінки. Ми проводить обстеження як дорослих, так і дітей.

Здоров’я – це найцінніше, що є у людини. Своєчасне виявлення захворювання допоможе Вам якомога раніше почати лікування і уникнути багатьох проблем в майбутньому.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери