УЗД підшлункової залози (Київ)

Підшлункова залоза відіграє важливу роль в травленні і регуляції обміну вуглеводів. Даний орган знаходиться в глибині черевної порожнини, тому єдиним способом його досліджувати є УЗД.

УЗД підшлункової залози в Києві

УЗД органів черевної порожнини, в тому числі підшлункової залози, в місті Київ Ви можете зробити в нашому медичному центрі «Евмакс». Ціни у нас найдемократичніші, а всі види обстеження проводяться кращими фахівцями на сучасному обладнанні.
Підготовка та дослідження підшлункової залози

Травна система – це комплексна робота декількох органів. Так, якщо підшлункова залоза виходить з ладу, також постраждає і печінку. Найчастіше УЗД призначають комплексне, тобто і підшлункової залози, і печінки, і жовчного міхура.

У нормі підшлункова залоза виробляє панкреатичний сік і бере участь у виробленні інсуліну. При різних захворюваннях цього органу у людини можуть розвинутися такі дві небезпечні хвороби, як панкреатит і цукровий або нецукровий діабет. Обидва цих захворювання слід ретельно контролювати та тривалого лікування. Саме тому ультразвукове дослідження підшлункової залози – така затребувана послуга, яка може виявити захворювання на ранніх стадіях.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Зробити УЗД підшлункової залози необхідно в таких випадках, як:

  • поява тяжкості і болю в лівому підребер’ї;
  • жовтушність;
  • часта диспепсія;
  • діабет;
  • зайва вага.

 

У нормі показники підшлункової залози можуть варіюватися, але при цьому не виходять за певні межі. Її щільність повинна бути такою, яка і у печінці. Якщо цей показник відрізняється, то це може говорити про наявність панкреатиту.

Підготовка до УЗД підшлункової залози починається за три дні до процедури. З раціону слід виключити продукти, що викликають газоутворення. В день процедури нічого не можна їсти і її бажано проводити вранці.

УЗД підшлункової залози в місті Київ в клініці «Евмакс»

У нашій клініці «Евмакс» Ви можете пройти УЗД підшлункової залози в місті Київ. У нас найдемократичніші ціни. До того ж Ви зможете проконсультуватися з фахівцем і отримати професійне призначення лікування.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери