УЗД під час вагітності в м. Київ

Вагітність – це найщасливіший, але і найскладніший період в житті кожної жінки. У цей час формується нове життя, і весь процес вимагає ретельного спостереження лікарів.

УЗД Вагітним в Києві

Саме тому вагітна жінка повинна в певні тижні проходити обов’язкове планове ультразвукове дослідження (УЗД), щоб спостерігати за тим, як розвивається плід, для визначення патологій і захворювань. Планове обстеження може проводитися приблизно з 12 тижня вагітності, а друге (2е) на більш пізніх термінах. В цей час плід уже активно розвивається, формується і на нього УЗД не чинить негативного впливу.

УЗД під час вагітності в Києві

У нашому медичному центрі «Евмакс» Ви зможете отримати професійну діагностику вагітності на різних термінах в місті Київ. Ультразвукове дослідження (УЗД) для вагітних у нас проводиться різних видів. Ви можете пройти як планове, так і повторне, якщо є підозри на захворювання матері або плода. Скільки коштує та чи інша послуга, а також правила підготовки, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Вартість Ви також можете подивитися в прайс-листі на сайті.
Коли роблять УЗД вагітним і для чого?

УЗД під час вагітності в Києві

У нашому медичному центрі «Евмакс» Ви зможете отримати професійну діагностику вагітності на різних термінах в місті Київ. Ультразвукове дослідження (УЗД) для вагітних у нас проводиться різних видів. Ви можете пройти як планове, так і повторне, якщо є підозри на захворювання матері або плода. Скільки коштує та чи інша послуга, а також правила підготовки, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Вартість Ви також можете подивитися в прайс-листі на сайті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Коли роблять УЗД вагітним і для чого?

Під час вагітності проводять два види УЗД: трансвагінальне і трансабдоминальное.

Перше (1е) УЗД можуть робити на самих ранніх термінах, щоб визначити наявність вагітності і її точний термін. Таку діагностику проводять приблизно на 2-5 тижні. В цей час ніякі параметри плода не вимірюються, тільки вивчається життєздатність по його активності. Друге (2е) УЗД проходить вже на великих термінах. Перше планове проводиться приблизно на 12 тижні.

В цілому, якщо немає якихось особливих показань, є графік, за яким вагітна повинна проходити обов’язкове планове УЗД:

10-14 тижнів. Приблизно на 11 тижні – 12 тижні доктор отримує в результаті всю необхідну інформацію про плід, про стан внутрішніх органів матері і дитини, що розвивається;
18-22 тижні. У цей час відбувається визначення патологій і у матері, і у плода, якщо вони є. У цей час можна з’ясувати, чи немає небезпечних захворювань, які можуть нашкодити і матері, і дитини;
30-34 тиждень. Дане обов’язкове УЗД необхідно зробити вже під час виношування дитини.

Це планові УЗД, але часто трапляється, що під час вагітності обстежень потрібно зробити більше. Так, перше (1е) УЗД, як уже говорилося вище, необхідно для визначення вагітності та життєздатності плоду. Воно може проводитися на ранніх термінах від 2 тижнів до 5 тижнів. Це трансвагинальное УЗД, яке проводиться шляхом введення датчика в піхву.

Трансабдомінальне УЗД відрізняється тим, що датчик розташовується на животі, а діагностика проводиться при повному сечовому міхурі.

Ще один вид УЗД під час вагітності – тривимірне або 3Д (3D). Воно допоможе виявити візуальні патології у плода, які неможливо побачити на простому УЗД, саме за рахунок об’ємної картинки. Також, таким чином можна отримати першу кольорову фотографію ще не народженої дитини. Такий вид УЗД доступний лише для деяких клініках, а його ціна вище традиційного. Якщо Ви не знаєте, де зробити таке обстеження, то наш медичний центр «Евмакс» пропонує 3Д (3D) УЗД в місті Київ за доступною вартості.

Допплер-УЗД вагітним в м. Київ

Допплер-УЗД необхідно проводити для визначення циркуляції крові в кровоносних судинах і серці плода, а також в судинах плаценти і в пупковому канатике. Обстеження за допомогою доплера важливо для визначення патологій у розвитку судин, серця дитини. В результаті можна на ранніх термінах уникнути багатьох проблем.
УЗД під час вагітності в Києві

Експертне УЗД вагітним Київ

Експертне УЗД – це вид ультразвукового обстеження, яке дає більш повну і точну інформацію, ніж просте. Його призначають найчастіше при підозрі в наявності тих чи інших захворювань у матері або дитини. Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує такий вид обстеження, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам.

Під час вагітності кількість УЗД визначає лікуючий лікар. УЗД – це безпечна, швидка і безболісна процедура. Ви можете завести собі календар, за яким будете планувати відвідування лікаря. УЗД може призначатися на 3 тижні, 4 тижні, 6 тижня – 8 тижні, 11 тижні, 12 тижні. Сюди входять як і планові обстеження, так і ті, що призначає лікар для запобігання патологій, захворювань та інших небезпек для дитини і матері.
УЗД під час вагітності на високоточному обладнанні за доступними цінами в місті Київ

Наша клініка «Евмакс» надає всі види дослідження в місті Київ, в тому числі УЗД для спостереження за вагітністю. Де зробити, а також ціни на послуги, Ви можете дізнатися на нашому сайті або зв’язавшись з нашими менеджерами.

В результаті Ви отримаєте професійну консультацію і при необхідності лікування, які допоможуть Вам радіти кожному моменту вагітності і стати щасливими батьками здорового малюка.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери