УЗД органів малого тазу (Київ)

УЗД органів малого тазу дозволяє виявити відхилення від норми і хвороби у чоловіків, жінок і дітей. Це дослідження дозволяє вивчити також і тканини в цій області живота. Дослідження за допомогою ультразвуку може бути різних видів.

УЗД органів малого тазу в Києві

Де зробити УЗД органів малого таза в Києві? Багато лікарень пропонують дану послугу. У нашому медичному центрі «Евмакс» фахівці працюють на новітньому обладнанні, яке дозволяє підняти УЗД на більш ефективний і професійний рівень. Послуги у нас платні, але при цьому вартість найдоступніша в місті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Показання та види УЗД органів малого таза

Завдяки УЗД можна не тільки оцінити стан внутрішніх органів малого тазу, а й перевірити судини і кровотік. У цьому допоможе доплерографія. З його допомогою оцінює кровотік в тому чи іншому органі або його відсутність в новоутвореннях.

УЗД органів малого тазу буває різних видів, що залежать від їх способу проведення:

  • трансвагінальним. Такий вид дослідження широко застосовується в гінекологічних обстежень. Огляд яєчників і матки
  • трансвагинально дозволяє отримати більш детальну картину стану цих органів. До того ж такий вид обстеження дозволяє виявити позаматкову вагітність;
    трансабдомінальним.

Обстеження трансабдоминально призначається жінкам для виявлення фибром, і обом статям для дослідження сечового міхура;
трансректально. Застосовується для обстеження чоловіків, а саме передміхурової залози і насінних бульбашок. Також цей спосіб застосовується для обстеження молодих дівчаток, які не ведуть статеве життя, і при деяких обстеженнях жінок.

У дітей УЗД допоможе виявити несвоєчасний розвиток або затримку статевої зрілості у дівчаток, джерело болю в нижній частині живота, новоутворення.

Під час вагітності жінка повинна пройти кілька планових УЗД органів малого таза і плода. Це потрібно для того, щоб оцінити динаміку розвитку дитини, виявити або виключити патології, обстежити органи нижній частині живота у матері, які піддаються навантаження від розвитку плода. Крім того, УЗД за допомогою доплера під час вагітності допомагає досліджувати кровотік дитини. Таке УЗД коштує досить недорого. Скільки коштує доплерографія Ви можете дізнатися в прайс-листі на сайті.

Слід пам’ятати про те, що ціна будь-якого обстеження значно нижче, ніж вартість лікування запущеного захворювання. Саме тому всі доктора закликають проходити планові огляди, а також звертатися за допомогою при будь-яких захворюваннях і ознаках будь-якого захворювання.

УЗД органів малого тазу для жінок, чоловіків і дітей в місті Київ, Клініка "Евмакс"

УЗД – нешкідливий, надійний, ефективний і безболісний спосіб обстеження самих різних органів людини, в тому числі і органів малого тазу.

Зробити УЗД органів малого таза в Києві за доступною ціною Ви можете в нашій клініці «Евмакс». У нас працюють найкращі фахівці, а обладнання – новітнє і високоточне, що дозволяє більш точно ставити діагнози. До того ж вартість послуг у нас доступна кожному клієнту.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери