УЗД органів черевної порожнини (Киев)

УЗД органів черевної порожнини – це проста процедура, яка зможе виявити патології внутрішніх органів, як шлунок, кишечник, нирки, печінку, жовчний і інші. Таке обстеження проводиться і дорослим, і дітям. Воно абсолютно нешкідливе, але при цьому допоможе виявити захворювання органів на ранніх стадіях і запобігти ускладненням.

УЗД органів черевної порожнини в Києві

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини в місті Київ Ви можете зробити в нашій клініці «Евмакс». Ми проводимо процедуру і для дорослих, і для дітей. Дізнатися вартість і нюанси підготовки до УЗД Ви можете у наших менеджерів.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Коли необхідно робити УЗД органів шлунково-кишкового тракту (Київ)?

УЗД органів шлунково-кишкового тракту необхідно проводити, коли у Вас з’явилися болі або неприємні відчуття, або є схильність до того чи іншого захворювання.
Потрібно зробити ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, якщо у Вас з’явилися:

  • тяжкість в шлунку;
  • надмірне газоутворення в кишечнику;
  • сильні болі внизу живота;
  • гіркий присмак у роті;
  • тяжкість в правому підребер’ї;
  • біль в лівому підребер’ї.

Також і дитині, і дорослому може бути призначено абдомінальне УЗД черевної порожнини, засноване на ехолокації. Проводиться зовнішнім датчиком. Ціна такої послуги досить прийнятна.

Дитині в перші місяці його життя також призначають УЗД внутрішніх органів для виявлення патологій, для визначення їх розмірів, стану. Новонародженим напрямок на дану процедуру дає педіатр. Причин, щоб грудничку зробити УЗД черевної порожнини, дуже багато, і тільки фахівець зможе визначити симптоми і дати напрямок.

Підготовка до будь-якого виду УЗД вкрай важлива. У кишечнику не повинно бути повітря, тому перед процедурою за кілька днів Вам необхідно виключити з раціону деякі продукти, як овочі, молочні продукти, бобові та шипучі напої. Також, багатьом рекомендують приймати препарати для зниження газоутворення.

Для дослідження нирок, сечового міхура або внутрішніх статевих органів, перед процедурою необхідно випити достатню кількість води, близько 500 мл.

УЗД проводиться натщесерце. В день процедури, якщо вона призначена на вечір, Ви можете вживати легку їжу, але за 4 години до самої процедури потрібно нічого не їсти.

Під час дослідження, лікар шукає патології, а також вимірює розміри того чи іншого органу. Для немовлят така процедура необхідна для того, щоб визначити, чи здоровий малюк, як проходить процес розвитку і зростання. Вся процедура абсолютно безболісна і займе за часом не більше 20 хвилин.

Всі результати дослідження записуються в протокол, по якому Ваш лікуючий лікар і визначить наявність того чи іншого захворювання і призначить необхідне лікування.

Про всі нюанси УЗД, підготовці і вартості процедур Ви можете дізнатися у наших адміністраторів.

УЗД черевної порожнини в місті Київ за доступними цінами в Клініці "Евмакс"

УЗД черевної порожнини в місті Київ Ви можете зробити в нашому медичному центрі «Евмакс». У нас Ви зможете отримати висококваліфіковане дослідження, а також лікування від кращих фахівців. Якщо у Вас захворіла дитина, у нас є дитячі лікарі.

Якщо Ви хочете дізнатися, скільки коштує та чи інша процедура, Ви можете уточнити ціни в прайс-листі і у наших менеджерів. Ми гарантуємо точність діагностики і надійність консультацій лікарів.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери