УЗД нирок і сечового міхура (Київ)

Нирки і сечовий міхур відповідають за систему виділення в організмі людини. Нирки відіграють важливу роль в очищенні організму від шлаків, продуктів обміну речовин, від негативного впливу зовнішніх факторів. Якщо сечостатева система виходить з ладу, починають страждати інші органи, а сам організм швидко руйнується.

УЗД нирок і сечового міхура в Києві

УЗД нирок і сечового міхура – це безпечна діагностика, яка дозволяє на ранніх стадіях виявити те чи інше захворювання і своєчасно розпочати лікування. Якщо Ви не знаєте, де можна зробити ультразвукове дослідження нирок і сечового міхура в місті Київ, то Вам необхідно вибирати ті клініки, де є сучасне обладнання і працюють професіонали.

Наш медичний центр «Євмакс» пропонує всі види УЗД за доступними цінами. Ми проводимо обстеження і дорослих, і дітей. Послуги у нас платні. Також необхідно попередньо записатися. Вартість Ви можете дізнатися у наших менеджерів або в прайс-листі на сайті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Показання до проведення УЗД нирок і сечового міхура:

  • біль у попереку;
  • кров у сечі, зміна кольору, кількості та характеру сечі;
  • цистит;
  • підвищений артеріальний тиск;
  • після пересадки нирки;
  • травма в області попереку, живота;
  • у дітей – для виявлення аномалій в розвитку органів, і інше.

УЗД за допомогою доплера допоможе переглянути судини нирок. Завдяки такому методу обстеження можна простежити напрямок кровотоку. Якщо в кровообігу будуть зміни, то це відбитися на результаті допплерограмми.

УЗД нирок часто має на увазі дослідження і надниркових залоз. Дані невеликі органи знаходяться в глибині тіла і не завжди їх можна добре переглянути. Для цього необхідна ретельна підготовка.

Крім самого УЗД, пацієнту можуть призначити додаткові аналізи, як загальний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові.

Для того, щоб підготуватися до УЗД нирок, наднирників і сечового міхура, необхідно виключити з раціону продукти, що викликають рясне газоутворення. Процедура проводиться вранці натщесерце.

УЗД нирок і сечового міхура на сучасному обладнанні в клініці «Євмакс» в місті Київ

У Києві багато клінік пропонують дану послугу. У нашому медичному центрі «Євмакс» ми проводимо УЗД на сучасному високоточному обладнанні, а фахівці мають багаторічний досвід роботи і необхідні знання. Ціна при цьому у нас найдемократичніша.

Здоров’я – це найцінніше, що є у людини. Якщо Ви хочете прожити довге і щасливе життя, потрібно стежити за собою і своєчасно звертатися до лікарів, адже вартість УЗД набагато нижче, ніж лікування захворювання на протязі тривалого часу.

Связаться с нами

Для получения бесплатной консультации по телефону и получения более конкретной информации воспользуйтесь формой обратной связи. Наши специалисты свяжутся с вами в самое ближайшее время! 

Наші Партнери