Ультразвукове дослідження молочної залози (Київ)

УЗД молочної залози необхідно проходити для того, щоб на ранній стадії діагностувати рак або виявити інше захворювання. Рак молочної залози сьогодні є одним з найбільш поширених хвороб.

УЗД молочної залози (Київ)

Однією з різновидів УЗД є доплерографія. Дане обстеження дозволяє оцінити кровоток у грудних залозах і його відсутність в будь-яких новоутвореннях.

УЗД молочної залози в Києві

Якщо Ви не знаєте, де зробити в Києві УЗД молочних залоз, можете звернутися в нашу клініку «Евмакс». Ми працюємо на сучасному високоточному обладнанні, що дозволяє максимально ефектно проводити обстеження і ставити точні діагнози. Послуги у нас платні, а ціни Ви можете уточнити у нас на сайті або зателефонувавши менеджерам.
Особливості УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз рекомендується проводити в певні дні циклу – з 8 по 14 день. Якщо у Вас настав період менопаузи або Ви приймаєте будь-які гормональні контрацептиви, УЗД можна проводити в будь-який день.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Відвідати лікаря і зробити УЗД молочних залоз необхідно при таких симптомах:

 • болю в області молочних залоз;
  схильність до новоутворень в області грудей;
 • будь-які травми;
 • при виникненні виділень;
 • при зміні форми, кольору і
  щільності грудей;
 • при наявності втягнутих місць;
  при запаленні пахвових
 • лімфовузлів;
 • збільшення грудних залоз.

Для проведення УЗД молочних залоз спеціальної підготовки не потрібно. Варто пам’ятати про те, що вартість ультразвукового обстеження значно менше, ніж лікування запущеного захворювання.

УЗД дозволяє не тільки обстежити молочні залози і виявити в них наявність новоутворень, але і визначити їх характер – доброякісний або злоякісний.

При проведенні УЗД лікар може виявити новоутворення і призначить її біопсію. Дана процедура проводиться за допомогою ультразвукового датчика, який допоможе лікарю взяти для дослідження шматочок матеріалу з ураженої ділянки. Вартість такого обстеження буде на порядок вище.

Мамографія – один з найпоширеніших способів обстеження жіночих грудей. Але при цьому таке дослідження може утруднятися занадто високою щільністю тканини молочної залози і результати будуть помилковими. В цьому випадку УЗД – найоптимальніший за вартістю і ефективний варіант.
УЗД молочних залоз – надійний спосіб виявити пухлину на ранній стадії

Кожна жінка після 40 років повинна більш уважно ставитися до свого здоров’я, регулярно проходити планові обстеження і робити УЗД молочних залоз. Це допоможе виключити захворювання і, при їх виникненні, вчасно виявити.

Зробити УЗД молочних залоз у Києві Ви можете в нашому медичному центрі «Евмакс». У нас працюють найкращі фахівці, а обстеження проводяться на високоточному обладнанні. При цьому ціни у нас найдемократичніші в місті.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери