Ультразвукове дослідження (УЗД Київ)

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це обстеження внутрішніх органів людини за допомогою ультразвукових хвиль.

Хвиля по-різному проходить через тканини різної щільності, що і фіксується сканер. Зображення виводиться на монітор або відразу друкується знімок.

Діагностика може проводитися як і дорослих, так і дітей. Обстеження за допомогою УЗД нешкідливо для людини, тому його можна проводити часто, навіть кілька разів в день і протягом усього курсу лікування хворого. Саме дослідження допоможе на ранніх стадіях визначити захворювання і почати своєчасне лікування.

Наш медичний центр «Евмакс» пропонує якісну і доступну медичну допомогу в місті Київ. У нашій клініці Ви можете пройти повну діагностику організму, в тому числі відвідати кабінет ультразвукового обстеження (УЗД) для виявлення патологій внутрішніх органів. Дана послуга платна і якщо Ви не знаєте, скільки коштує та чи інша процедура, то Ви можете дізнатися її вартість в прайс-листі на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Також необхідна попередній запис.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Можливості та особливості ультразвукового дослідження

Ультразвукове сканування призначають не тільки для діагностики того або іншого захворювання. Дана процедура необхідна і під час вагітності, для контролю процесу лікування різних внутрішніх органів.

Переваги УЗД:

діагностика хвороби на ранніх її етапах розвитку. Ви зможете відразу ж почати лікування та уникнути проблем в майбутньому. До того ж вартість ліків сьогодні досить висока;
УЗД допоможе виявити хворобу, коли клінічна картина не може дати чіткої відповіді;
за допомогою ультразвукового дослідження можна контролювати процес лікування.

Багато хто погодиться, що зробити УЗД досить недорого, ніж надалі купувати дорогі медикаменти для лікування запущеного захворювання.

Лікарі нашої клініки володіють всіма знаннями і унікальними методиками, необхідними для професійного дослідження внутрішніх органів людини. До того ж під час обстеження використовується допплер, що допомагає підняти УЗД на більш високий рівень діагностування. За допомогою даної програми проводиться обстеження судин і кровотоку.

За допомогою доплера можна досліджувати кровотік в основних артеріях шиї, ніг і рук. Завдяки такій діагностики можна виявити звуження артерії в шиї і запобігти інсульту. Також допплер застосовують для дослідження кровотоку плода під час вагітності.

Скринінг – це УЗД, призначається вагітній жінці, щоб виявити патології плода. Така послуга, як скринінг, виконується лікарями вищої категорії для виявлення аномалій ще до народження дитини. Також може проводитися експертне УЗД.
Ще один вид ультразвукової діагностики – тривимірна або 3D (3Д). Завдяки такій послузі можна зняти цілий фільм про ще не народженої дитини. Зображення під час 3D (3Д) УЗД вже не плоске, а об’ємне, що робить картинку дуже чіткою і докладною. Ви зможете зробити і зберегти на пам’ять такий запис про свою дитину.

Де б Ви не вирішили зробити УЗД, Вам необхідно в першу чергу проконсультуватися з лікарем. Ультразвукове дослідження проводитися на різні внутрішні органи дорослих і дітей, а ціна при цьому буде різною. Вартість залежить від органів, які будуть обстежуватися.

Ультразвукове дослідження в клініці «Евмакс» в місті Київ

УЗД – це складна процедура, яку повинен проводити лікар високої кваліфікації. У нашій клініці «Евмакс» в кабінеті ультразвукового дослідження працюють тільки найкращі фахівці, а обстеження проводиться на високопрофесійному обладнанні. Що б Ви не хотіли зробити, просте УЗД або перевірити судини на Доплера, ми гарантуємо точні результати.

Якщо Ви хочете дізнатися, де ми знаходимося, скільки коштує те чи інше обстеження, Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або всю інформацію знайти на нашому сайті. Прийом у нас проводяться тільки за попереднім записом, а ціна на всі послуги найдемократичніша в Києві.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери