УЗД чоловічих статевих органів (Київ)

Чоловіки сьогодні все менше турбуються про стан свого здоров’я, а адже своєчасне звернення до лікаря гарантує практично завжди повне одужання при будь-якому захворюванні.

УЗД чоловічих статевих органів в Києві

Чоловікам старшого віку необхідно раз на рік проходити обстеження простати, щоб виключити появу пухлини. При будь-яких травмах, виділених і болях потрібно негайно відвідати лікаря і зробити УЗД чоловічих органів.

У нашій клініці «Евмакс» в Києві Ви зможете пройти УЗД чоловічих статевих органів. Ми працюємо тільки на сучасному високоточному обладнанні. Ціни на всі види послуг Ви можете уточнити в прайс-листі на сайті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Види УЗД чоловічих статевих органів Київ

УЗД статевих органів рекомендується при підозрі на простатит, болях при статевому акті, при порушеннях ерекції.

У клініці «Евмакс» Ви можете зробити УЗД таких чоловічих статевих органів:

  • простати. Може проводитися через надлобковую область або трансректально. Більш ефективно простата проглядається трансректально, так як прилад підводиться до передміхуровій залозі максимально близько;
  • органів мошонки, куди входять яєчка, придатки, оболонки і вени яєчок. Даний вид обстеження призначається при погіршенні ерекції, дефіциті чоловічих гормонів, при болях в мошонці, травмах, запаленнях;
  • статевого члена. Найчастіше призначається при травмах;
  • сечового міхура. УЗД призначається для визначення кількості залишкової сечі.

Сечовипускання може утруднятися через збільшення з яких-небудь причин передміхурової залози і тиску її на сечовий міхур.

УЗД проводиться двома способами – трансабдоминально або трансректально. Трансабдоминально – датчик підводиться до області лона. При трансректальном обстеженні використовується ректальний датчик.

УЗД статевих органів в клініці «Евмакс» в місті Київ

Зробити УЗД чоловічих статевих органів в місті Київ не проблема. Важливо знайти хорошого фахівця. Ми гарантуємо професіоналізм лікарів, грамотність постановки діагнозу і ефективне лікування.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери