УЗД акушерське (Київ)

Акушерська УЗД призначають всім вагітним жінкам починаючи з третього місяця вагітності. Воно необхідне для того, щоб з точністю визначити розвиток плода, наявність якого-небудь захворювання або патології у дитини або матері.

УЗД акушерське в Києві

У гінекології УЗД застосовується досить часто. Воно покаже, чи є запалення або патології в жіночих органах, як матка і маткові труби, яєчники. Також гінекологічне УЗД необхідно зробити як мінімум 4 рази під час вагітності.

Зробити гінекологічне УЗД жіночих органів в місті Київ Ви можете в нашому медичному центрі «Евмакс». У нас працюють найкращі фахівці, а дослідження проводяться на сучасному високоточному обладнанні. При цьому ціна на
трансвагінальне ультразвукове дослідження нас найдемократичніша.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Особливості вагінального УЗД ( Трансвагінальне УЗД Київ)

Внутрішньовагінальне УЗД призначають жінкам, коли є підозри на захворювання яєчників, матки та інших органів, а також для визначення вагітності, її терміну, патології вагітності, як позаматкова.

Внутрішньовагінальне  УЗД проводиться за допомогою вагінального датчика. Цей метод діагностики в гінекології дуже ефективний, адже під час дослідження між датчиком і органами знаходиться тонка стінка піхви, тому трансвагінальне УЗД дуже інформативно і точно.

Трансвагінальне ультразвукове дослідження проводиться датчиком, який вводиться в піхву. Сечовий міхур при цьому повинен бути пустим. Такий спосіб обстеження дозволяє добре розглянути будова шийки матки, яєчники. Також він допоможе виявити вагітність навіть на самих ранніх термінах.

Внутрішньоматкове дослідження добре тим, що датчик може максимально близько наблизитися до органів, що дозволяє їх краще розглянути і виявити патологію.

Вам необхідно зробити вагінальне УЗД, якщо:

  • з’явилися болі внизу живота;
  • необхідно дізнатися термін вагітності;
  • є ймовірність позаматкової вагітності;
    з’явилося маткова кровотеча;
  • необхідно визначити розмір матки і яєчників;
    необхідний
  • профілактичних огляд.

У гінекології трансвагінальне УЗД допомагає не тільки виявляти хвороби, стежити за розвитком плоду, але також допомагає жінкам спостерігати за станом свого здоров’я.
Внутрішньоматкове УЗД у кращих фахівців за доступними цінами

Наша клініка «Евмакс» пропонує таку послугу в Києві, як трансвагінальне УЗД за найдоступнішими цінами.

Гінекологія – складна галузь медицини. Кожна жінка повинна стежити за своїм здоров’ям і в цій їй повинні допомагати професіонали. Саме у нас Ви зможете отримати всю необхідну інформацію про свій стан і отримати кваліфіковану допомогу.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери