Установка внутрішньоматкової спіралі в г. Киев

У гінекології є великий вибір способів контрацепції від небажаної вагітності – від протизаплідних таблеток до внутрішньоматкової спіралі. Всі вони мають певний рівень захисту, свої достоїнства і недоліки.

Установка внутрішньоматкової спіралі в Києві

Установка внутрішньоматкової спіралі – один з найнадійніших і поширених в Україні способів запобігання. Є різні види даної системи, і для кожної пацієнтки, виходячи з особливостей її організму, гінеколог підбирає індивідуально.

Встановити внутрішньоматкову спіраль в Києві Ви можете в нашій клініці «Евмакс». Всі послуги у нас платні, але при цьому ціни найприйнятніші в місті. Скільки коштує поставити внутрішньоматкову спіраль, Ви зможете дізнатися у наших менеджерів.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Особливості внутрішньоматкової спіралі і її установки в клініці Евмакс (Київ)

Сучасні внутрішньоматкові спіралі мають дуже компактні розміри, тому установка проходить швидко і безболісно. Вагітність жінки не настає з кількох причин. По-перше, присутність в матці спіралі унеможливлює імплантацію зародка. Навіть якщо відбудеться запліднення яйцеклітини, ембріон не сформується. По-друге, матеріали, з яких виготовляється пристрій, впливають на сперматозоїди, роблячи їх нездатними до запліднення. Сюди відносяться золото, срібло і мідь.

До того ж у продажу є гормональна внутрішньоматкова спіраль. Її принцип дії зводиться до виділення певної кількості гормонів, який поступово знижує зростання ендометрія і зводить проникність шийки матки до нуля.

Є великий вибір видів внутрішньоматкових спіралей. Вони відрізняються принципом дії, матеріалами, формою. Як вже говорилося вище, гормональна спіраль є сьогодні найбільш затребуваною і надійною.

За формою внутрішньоматкові спіралі (Внутрішньоматкові контрацептиви) бувають:

  • у вигляді кільця;
  • S- подібна;
  • Т- подібна.

Яку саме форму спіралі поставити, повинен порадити Вам лікар, виходячи з Ваших анатомічних особливостей.

У нашій клініці «Евмакс» Ви можете встановити внутрішньоматкову спіраль Мірена. Це гормональна спіраль, яка працює на основі гормону левоноргестрел. Гормон виділяється кожен день і діє тільки на область матки, що не всмоктуючись у кров. Є безліч чинників за і проти установки спіралі Мірена. Так, пристрій встановлюється на 5 років. Спіраль Мірена може навіть служити способом лікування міоми матки і ендометріозу. До того ж її вартість доступна кожному.

Звичайно, перш ніж поставити спіраль Мірена, необхідно знати і про недоліки. Як і будь-яка інша спіраль, вона не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом. Можуть проявлятися болю деякий час після того, як Вам поставлять спіраль, і можуть бути нерегулярні місячні, вагінальні виділення, що мажуть.

Видалення спіралі відбувається по закінченню 5 років використання. Видалити можна і раніше, якщо Ви плануєте вагітність. Видалення слід призначати на перші 7 днів циклу.

Багато хто задається питанням, чи можна поставити спіраль після кесаревого розтину. Кесарів розтин – це складна операція, тому подальшу вагітність необхідно планувати через кілька років, тому внутрішньоматкова спіраль – краще рішення в даному випадку. До того ж ціна пристрою набагато нижче, ніж лікування наслідків від розбіжності шва під час вагітності або пологів.

Установка внутрішньоматкової спіралі в місті Київ

В Україні вартість установки внутрішньоматкової спіралі доступна кожній жінці. Ціна пристрою залежить від матеріалу і принципу дії.

У нашій клініці «Евмакс» в Києві Ви зможете проконсультуватися з лікарем з приводу установки спіралі, Вам допоможуть пройти необхідні обстеження і підібрати оптимальний варіант. Скільки коштує послуга, Ви можете дізнатися в прайс-листі на сайті.

Послуги гінекологічне відділення

Связаться с нами

Для получения бесплатной консультации по телефону и получения более конкретной информации воспользуйтесь формой обратной связи. Наши специалисты свяжутся с вами в самое ближайшее время! 

Наші партнери