Що ви знаєте про правильну засмагу?

Не секрет, що засмагле тіло виглядає більш привабливим та підтягнутим. Але як правильно засмагати без шкоди для здоров’я? Існують «золоті правила засмаги», нехтуючи якими можна завдати собі шкоди.

Правила засмаги:

Щоб отримати рівномірну красиву засмагу, потрібно дотримуватися наступних порад:

  • підготувати шкіру до засмаги,
  • обов’язково користуватися засобами захисту від ультрафіолетових променів,
  • перебувати на сонці дозовано і в певні години.

Варто пам’ятати про протипоказання до перебування на сонці:

  • онкологічні захворювання,
  • певні шкірні захворювання,
  • наявність на тілі великої кількості родимок
  • та ін.

Одяг в спеку має бути з натуральних тканин, білого чи світлого кольору, просторий (щільно не обтягувати), бажано, щоб прикривав «вразливі» ділянки тіла і обов’язково носити головний убір та сонцезахисні окуляри. Також потрібно пити багато води.

З метою попередження опіків, фотостаріння шкіри, пігментації, нерівномірної засмаги та онкологічних захворювань потрібно використовувати засоби з SPF захистом (залежно від типу шкіри SPF 15-50).

Наносити засоби з SPF потрібно за 15-30 хвилин до виходу на сонце та поновлювати кожні 3-4 години (особливо на пляжі).

Найкращий час для правильної засмаги – з 8 до 11 години і з 16 до 19 години. Починати перебування на сонці необхідно з 5-10 хвилин, з подальшим збільшенням часу.

Після засмаги

Прийшовши з пляжу, необхідно нанести на тіло й обличчя спеціальні засоби після засмаги. Це не тільки зволожить шкіру, дозволить запобігти лущенню, а й збереже засмагу на тривалий період.

Якщо ви все-таки отримали опіки шкіри, пігментацію, помітили раптове збільшення кількості родимок на тілі або їх зміну – краще зверніться за порадою до лікаря-дерматолога. Він не лише допоможе вам вирішити проблему, але й зекономити час, нерви та гроші.

Будьте здорові!

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери