Сімейний лікар

Під сімейним лікарем прийнято розуміти фахівця широкого профілю, який володіє знаннями в області терапії, педіатрії, неврології, отоларингології, офтальмології, травматології.

Сімейна медицина

В Європейській системі медичного обслуговування давно і міцно закріпилися поняття «сімейна медицина» та «сімейний лікар».

Кваліфікація лікаря дозволяє лікувати більшість захворювань всіх членів сім’ї, незалежно від їх віку та статі.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Капильница Киев цена-min

Сімейний лікар - це:

 • Медичний партнер для Вас і Вашої родини в течение усього життя.
 • Завжди в курсі стану Вашого здоров’я, володіє інформацією про медичну історії та персональних ризики, стежить за динамікою.
 • Допомагає у вирішенні більшості терапевтичних завдань без залучення вузькопрофільних фахівців.
 • У разі необхідності залучення «вузьких» спеціалістів організовує лікувально-діагностичний процес, веде комунікацію. Така модель збільшує ефективність лікування і економить час.
 • Ваш гід на «маршруті здоров’я». Допомагає Вам в досягненні Ваших персональних цілей через управління здоров’ям.

Варто відзначити, що Сімейна медицина дає можливість в кілька разів скоротити час, що витрачається пацієнтом на обстеження і діагностику. За рахунок того, що сімейний лікар забезпечує безперервне спостереження за здоров’ям пацієнта, захворювання фіксується на ранній стадії, а це запорука ефективного лікування!

Що ж входить в обов'язки сімейного лікаря?

 • Первинна діагностика захворювань і лікування найбільш поширених хвороб, направлення до «вузьким» фахівцям, контроль призначеного лікування, при необхідності – його доповнення та коригування, динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта.
 • Складання індивідуальних реабілітаційних програм, оформлення санаторно-курортної карти.
 • Профілактика захворювань, вакцинація всіх членів сім’ї і оформлення карти профілактичних щеплень.
 • Оформлення різної медичної документації: медичної карти для дитячого садка, школи, виписки з амбулаторної картки, довідки для вступу до ВНЗ, довідки в басейн і т.д.

Лікар, що спостерігає в одній сім’ї як дорослих, так і дітей, може зібрати найбільш повний анамнез. У багатьох випадках це полегшує постановку діагнозу і вибір найбільш результативних методів лікування.

Кваліфікація сімейного лікаря дозволяє лікувати будь-які захворювання, які не потребують вузькоспеціалізованої медичної допомоги та хірургічних втручань. Він призначає терапію, виконує профілактичні огляди і при наявності показань направляє до фахівців вузького профілю.

Щорічне профілактичне медичне обстеження, проведене під контролем сімейного лікаря, – основа європейської культури турботи про власне здоров’я.

Як проходить прийом у сімейного лікаря?

Консультація лікаря починається зі збору інформації про стан вашого здоров’я. Під час прийому лікар обов’язково використовує традиційні для терапевтів методи обстеження – прослуховування природних тонів серця, легенів та інших внутрішніх органів, пальпацію лімфовузлів, перкусію грудної клітки та всієї спіни.

Кваліфікація лікарів і оснащення медичних кабінетів дозволяють діагностувати ЛОР-захворювання, хвороби очей, опорно рухового апарату, хірургічні та неврологічні захворювання. При необхідності до діагностики та лікування підключаються лікарі вузьких спеціалізацій.

Також можуть призначатися додаткові дослідження:

  1. лабораторні аналізи: загальний аналіз крові та сечі, біохімія крові, імунологічний аналіз крові, біохімія сечі, бактеріологічні та бактеріоскопічні дослідження;
  2. ультразвукова діагностика, в тому числі УЗД внутрішніх органів в 3D / 4D;
  3. функціональна діагностика: ЕКГ (електрокардіографія), добове моніторування ЕКГ, ФЗД (функція зовнішнього дихання), ЕЕГ (енцефалограма);
  4. ендоскопічні дослідження бронхів, верхніх відділів шлунково-кишкового тракту і кишечника;
  5. променева діагностика: рентгенографія, КТ, МРТ.

Лікарі високої кваліфікації клініки «Євмакс» не тільки збирають повну картину захворювання, а й ретельно її аналізують для оцінки динаміки, перспектив і наявних факторів ризику.

Підписати декларацію з сімейним лікарем Ви можете в будь-якому з відділень нашої клініки «Евмакс»!

Для чого потрібен лист по непрацездатності?

Документ, що підтверджує наявність у вас або вашої дитини захворювання, через якого ви не відвідуєте місце зайнятості називається листом по непрацездатності. Він видається при тих захворюваннях, які не рекомендується переносити на ногах, і потрібне дотримання режиму лікування. Якщо його не дотримуватися, то можуть виникнути різні ускладнення, які несуть небезпеку для здоров’я. Якщо вчасно не розпочати лікування банальної застуди, то вона може перерости у запалення легенів.

Тому лікар, бачачи ваш стан, виписує лист по непрацездатності. Якщо ви відчуваєте нездужання, яке не дозволяє вам працювати, то розумно буде звернутися до лікаря.

Як оформляється лікарняний лист?

На початковому етапі потрібно проконсультуватися з лікарем. Він оглядає пацієнта і слухає його скарги. На підставі первинного огляду ставиться діагноз, і виписуються ліки для лікування. Якщо пацієнт потребує лікарняному листі, то йому його відкривають. Але якщо захворювання не небезпечно і пацієнт може з ним працювати, то в оформленні листа по непрацездатності лікар має право відмовити.

Виписується лист через хворобу сімейним лікарем. Також його можна оформити у лікарів вузького профілю, яких відвідав пацієнт зі скаргою.

Термін непрацездатності визначає фахівець і це залежить від хвороби. Згідно із законом України лист з непрацездатності виписується на п’ять днів і продовжується до десяти днів за календарем, якщо цього вимагає захворювання.

Як і де виписати лист по непрацездатності?

У клініці «Євмакс» в Києві видається лист по непрацездатності після звернення до лікаря. Вартість лікарняного листа входить в оплату послуг лікаря. Також доктор при огляді хворого:

 • призначає лікарські препарати;
 • дає напрямок, якщо бачить в цьому необхідність на здачу аналізів або обстеження;
 • виписує направлення на прийом до фахівця, який займається цим видом захворювання.

Листи по непрацездатності, видані в приватній клініці, є документ суворої звітності і мають юридичну силу для надання їх за місцем зайнятості або в навчальному закладі.

Оформити лист можна тільки при реальних симптомах захворювання.

Запис до фахівців клініки «Євмакс» можна здійснити в телефонному режимі або на офіційному сайті через консультантів.

Наші лікарі

jacejko-orysja-alekseevna-semejnyj-vrach-kiev-klinika-evmaks

Орися Олексіївна Яцейко

Сімейний лікар, кардіолог.

Консультація 550грн

semejnyj-vrach-kiev-graboveckij-leonid-anatolevich

Леонід Анатолійович Грабовецький

Сімейний лікар,терапевт.

Консультація 550грн

kyrychenko-aleksandr-sergeevich-vrach-obshhej-praktiki-semejnoj-mediciny-klinika-evmaks

Олександр Сергійович Кириченко

Сімейний лікар. Працює на викликах.

Виклик 850грн

lizogub-viktorija-sergeevna-semejnoj-vrach-klinika-evmaks-

Вікторія Сергіївна Лизогуб

Сімейний лікар. Працює на викликах

Виклик 850грн

podlevskaja-natalija-vladimirovna-vrach-terapevt-kiev-klinika-evmaks

Наталія Володимирівна Подлевська

Сімейний лікар. Працює на викликах

Виклик 850грн

doktor-pediatr-kiev-evmaks-bocharov-dmitrij-valerevich

Дмитро Віталійович Бочаров

Сімейний лікар,педіатр. Працює на викликах

Виклик 950грн

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери