Самообстеження молочних залоз.

Всім жінкам старше 20 років рекомендується щомісяця проводити самостійний огляд молочних залоз. Оптимально – в перші 10 днів менструального циклу.

Самообстеження

Огляд бажано проводити в добре освітленому приміщенні, перед дзеркалом. Важливо змінювати положення тіла – з опущеними руками, з піднятими руками, з руками на поясі. Обов’язково в положенні лежачи і в положенні стоячи.

Звертайте увагу на зміну розміру, форми, контурів грудей, чи немає асиметрії, сморщувания і втягнення шкіри, зміна кольору і температури шкіри, на стан сосків, як переміщається залоза при зміні положення рук і тулуба.

Пальпувати груди потрібно подушечками трьох середніх пальців, круговими пружинними рухами, безболісно проникають вглиб тканин. Починати огляд слід з верхнього зовнішнього краю молочної залози, переміщаючись за годинниковою стрілкою. Права залоза пальпується лівою рукою, ліва – правою рукою. Обов’язково легке стискання на сосока, для перевірки наявності виділень з нього.

Якщо Вас щось насторожує під час огляду – важливо відразу звернутися до лікаря.

Гінекологи в клініці Евмакс завжди готові Вам допомогти!

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Фото №054

Гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери