Прогнозування і профілактика захворювань шийки матки у сексуально активних дівчат підлітків .

Про що стаття:

Стаття присвячена вирішенню однієї з актуальних задач гінекології — зниженню частоти розвитку передракових захворювань шийки матки у сексуально активних дівчат підлітків шляхом розробки методу прогнозування та профілактики диспластичних змін епітелію шийки матки на підставі даних анамнестичного, клінічного, інструментального та вірусологічного  дослідження.

Результати обстежень:

Вперше на підставі порівняльного аналізу результатів обстеження сексуально активних дівчат-підлітків  залежно від наявності дисплазії визначено чинники ризику з розвитку передракових захворювань шийки матки, які увійшли до прогностичного тесту, що дозволяє з високим ступенем ймовірності прогнозувати розвиток диспластичних змін епітелію шийки матки у сексуально активних дівчат. 

Комплекс лікувально-профілактичних заходів:

Розроблений та впроваджений науково обґрунтований комплекс лікувально-профілактичних заходів щодо попередження розвитку передракових захворювань шийки матки у сексуально активних дівчат-підлітків, що включає протизапальну терапію, корекцію гормонального статусу та використання сперміциду бензалконію хлориду як контрацептивного засобу для профілактики реінфікування захворюваннями,  що передаються статевим шляхом, сприяє зменшенню частоти запальних захворювань придатків матки, порушень менструального циклу, доброякісних змін епітелію шийки матки та забезпечує високу ефективність профілактики передракових захворювань шийки матки.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Фото №054

Гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери