Педіатри клініки Євмакс в м. Київ

– довірені радники батьків з моменту народження малюка

Консультація лікаря педіатра медичний центр Евмакс в Києві

Педіатрія – це важлива складова частина сучасної медицини, що відповідає за здоров’я дітей. Вона охоплює всі аспекти життя і розвитку дитини. Лікар-педіатр займається не тільки лікуванням різних інфекційних і неінфекційних захворювань, але, головним чином, вирішує питання, пов’язані з профілактикою хвороб.

Розділ Педіатрія в клініці «Евмакс» представлено досвідченими фахівцями з багаторічним стажем роботи, які використовують для діагностики і лікування захворювань тільки передові, безпечні, схвалені ВООЗ методики. Наші лікарі знайдуть підхід до будь-якої дитини, а персонал зробить все, щоб кожен пацієнт відчував доброзичливість, турботу і підтримку.

 

Фото №002
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Фото №049
Фото №028
Капильница Киев цена-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

У компетенції педіатра:

 •  спостереження дітей з народження
 •  рекомендації батькам по харчуванню та догляду
 •  вакцинопрофілактика
 • діагностика і лікування як «простих» ангін і синуситів, так і складних станів – від бронхіальної астми до нефриту

Робота педіатра часто передбачає мультидисциплінарний підхід, тому він користується консультаційною допомогою лікарів «вузьких» спеціальностей.

У клініці надаються такі послуги:

 •  консультація вузькоспеціалізованих лікарів;
 •  повне обстеження в рамках диспансеризації;
 •  оформлення медкарт для оформлення в дитячі сади, школи, вузи, літні табори;
 •  оформлення карт для санаторно-курортного лікування;
 •  оформлення довідок для басейну і спортивних секцій;
 •  проведення ультразвукового дослідження нирок, органів черевної порожнини, заочеревинного простору, щитовидної залози;
 •  вакцинація.

Головне завдання педіатра – з’ясувати, чим викликане хворобливий стан дитини, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Також педіатр допомагає прищеплювати дитині здорові звички: дає рекомендації щодо дотримання режиму дня, активності і адекватним фізичним навантаженням.

Батькам важливо надати лікарю повну інформацію про здоров’я дитини, наявності щеплень, супутніх і спадкових захворювань, ліки, які він приймає, способі життя: особливості сну, харчування і фізичної активності.

У клініці “Евмакс” створені максимально комфортні умови для маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Всі лікарі й медсестри дбайливо і уважно ставляться до маленьких пацієнтів, забезпечуючи їм максимальний комфорт і психологічну безпеку.
Наша головна мета – Ваше здоров’я!

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери