Консультація мамолога

Мамологія це один з важливих розділів медицини, який відповідає за жіноче здоров’я. Цей розділ вивчає зміни в молочній залозі, що відбуваються постійно, а також багато хвороб, в тому числі таких, як мастопатія, кіста, фіброаденома, рак молочної залози, мастит, лактостаз.

Маммология активно розвивається, тому що в багатьох країнах розвиток раку молочної залози посідає перше місце. Вона також вивчає фактори ризику, які призводять до цієї хвороби.

За даними статистики відомо, що 10% жінок малюють захворіти на рак грудей, а 50% мають доброякісну пухлину. Без регулярного огляду маммологом не обійтися. Необхідно це робити, щоб на ранній стадії запобігти цьому захворюванню.

Головним завданням мамолога є раннє виявлення відхилень у жіночому здоров’ї, своєчасне діагностування, лікування на ранньому етапі розвитку хвороби. Для цього є сучасне обладнання, що допомагає визначити зароджується хвороба.

Мамологи клініки ЕВМАКС

Мамологи клініки ЕВМАКС завжди готові допомогти в діагностуванні хвороби, проведуть консультацію, навчать техніці розпізнавання пухлини, нададуть методи профілактики. Усвідомленою необхідністю повинно стати для кожної жінки щорічне відвідування мамолога. Хворобу легше запобігти, ніж лікувати.

Основне призначення молочної залози це вигодовування дитини. Естетична складова органу теж грає велику роль. Це стосується жінок будь-якого віку. При виникненні болю, ущільнень, зміні кольору грудей, появі припухлості необхідно звернутися до лікаря.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
mammologiya-kiev
Частная клиника Евмакс Киев-min
mamol
mammolog-kto-takoj
uzi-min

Диагностика

Лікар зробить діагностику, проведе лабораторні та інструментальні процедури, призначить лікування в необхідній ситуації. Можна вибрати мамолога в Києві і записатися до мамолога на прийом. Вартість консультації лікаря залежить від виду проведених процедур, обсягу, виду лікування, необхідних для обстеження жінки.

Основні принципи діагностики:

  • Пальпація. Це самий простий і доступний метод, що дозволяє визначити вузли, ущільнення, болючість. Здійснюється лікарем.
  • Ультразвукове сканування.
  • Мамографія, робиться на рентгені.
  • Томографія.
  • Біопсія.

Кожна жінка щодня повинна оглядати залози, цьому може навчити кращий мамолог в Києві. Відвідувати лікаря обов’язково треба 1 раз на рік, щоб отримати консультацію. Якщо в родині траплялися спадкові хвороби цього напрямку, лікаря краще відвідувати 2 – 4 рази на рік. Це дасть можливість визначити патологію на ранньому етапі її розвитку.

Для того щоб потрапити до лікаря-мамолога в Києві, необхідно попередньо записатися. Наша клініка Евмакс буде цікава не тільки тим, хто проживає на Оболоні та Подолі, але і всім жінкам Києва, так як у нас кваліфіковані фахівці, немає черг, і якісно підібране лікування.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери