Консультація лікаря мамолога в Києві

Своєчасна консультація і лікування у мамолога в Києві – запорука здоров’я жінки.

Рак молочних залоз

Рак молочних залоз є найпоширенішою злоякісною пухлиною у жінок у всьому світі: щорічно реєструється 1,7 мільйонів вперше виявлених випадків захворювання.

З кожним роком злоякісні утворення молочних залоз у жінок до 40 років зустрічаються дедалі частіше. За даними різних авторів, якщо у 2005 р. ця цифра становила 5%, то на сьогоднішній день вона перевалила за позначку 15%.

Спостерігається тенденція до збільшення кількості жінок старшого репродуктивного віку, що зумовлено соціально-економічними причинами. Так, середній вік першої вагітності у жінок у Європі становить 33 роки, що є одним із факторів ризику виникнення РМЗ.

На сьогоднішній день 13 % дітей народжується у жінок, яким більше 40 років. У середньому близько 7% випадків  виникнення раку молочної залози, саме у вагітних.

Незважаючи на наполегливі рекомендації гінекологів щодо доцільності повноцінного обстеження пацієнток перед вагітністю, багато пацієнток не приходять на консультацію до лікаря мамолога.

Важливо! Усі жінки, які планують вагітність, повинні в обов’язковому порядку пройти консультацію мамолога.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
mammologiya-kiev
Частная клиника Евмакс Киев-min
mamol
mammolog-kto-takoj
uzi-min

Плановий огляд у мамолога

Що стосується планового огляду мамолога починаючи з 20-25 років, консультація  + УЗД молочних залоз.

З 40 років, консультація + мамографія молочних залоз.

Також бажано звертатися до мамолога в Києві за лікуванням, якщо:

 • Були часті аборти, перервана вагітність або безпліддя.
 • Є проблеми з гормонами.
 • Є гінекологічні захворювання.
 • Організм жінки схильний до спадкових гінекологічним патологій, ендокринних захворювань і проблем з молочними залозами.
 • Почалися менструації у дівчинки до 12 років.
 • Перші пологи очікуються після 30 років.
 • Затягнулося настання клімаксу.
 • Жінка перебуває в затягнутому стресовому стані, втоми і поганому загальному самопочутті, яке не пов’язане з проблемами інших органів і систем.

Коли необхідно звернутися на консультацію до лікаря мамолога в Києві?

Існують загальні ознаки, які дають зрозуміти, що є побоювання виявлення патологій або захворювань молочних залоз, які вимагають лікування:

   1. Ущільнення, поглиблення або вузлики, які можна виявити при самодіагностиці.
   2. Біль та дискомфорт в ділянці полочних залоз та аксилярній ділянці.
   3. Втяжіння шкіри, зміна положення і форми соска, ареоли і грудної залози.
   4. Гіперемія шкіри грудей.
   5. Виділення з соска.

Хірург мамолог, онкохірург  в Києві

Виконає комплексну діагностику пацієнта:

 • Огляд, пальпація молочних залоз, лімфатичних вузлів
 • За потребою виконає УЗД дослідження молочних залоз

Маніпуляції, які  можливо призначить та виконає лікар:

 • Мазок-виділень із сосків молочних залоз
 • Тонкоголкова біопсія молочних залоз
 • Товстоголкова біопсія молочних залоз

Після діагностики, можливо вирішення про подальше консервативне лікування, або хірургічне втручання.

Тут важливо розуміти, що працездатність молочних залоз тісно пов’язана з роботою інших органів: печінка, органи малого тазу, щитовидна залоза. Не виключено, що для більш чіткої картини на консультації у мамолога потрібно комплексне вивчення стану організму і, можливо, лікування інших проблем зі здоров’ям.

 • хірургічні втручання на молочній залозі (сучасні операції з приводу злоякісних та доброякісних утворень молочних залоз: секторальна резекція молочних залоз, лампектомія молочних залоз, квадрантектомія молочних залоз, мастектомія молочних залоз, підшкірна мастектомія з одночасним ендопротезуванням молочних залоз)
 • реконструктивно-пластичні операції на молочних залозах
 • ліпофілінг молочних залоз
 • ліпосакція
 • лазерасестоване видалення ліпом/атером сучасним методом з призначенням сучасної проти рубцевої терапії
 • хірургічне лікування рубців шкіри
 • лікування колоїдних рубців шкіри

Мамологія це один з важливих розділів медицини, який відповідає за жіноче здоров'я. Цей розділ вивчає зміни в молочній залозі, що відбуваються постійно, а також багато хвороб, в тому числі таких, як мастопатія, кіста, фіброаденома, рак молочної залози, мастит, лактостаз. Своєчасна консультація і лікування у мамолога в Києві - запорука здоров'я жінки.

Маммология активно розвивається, тому що в багатьох країнах розвиток раку молочної залози посідає перше місце. Вона також вивчає фактори ризику, які призводять до цієї хвороби.

За даними статистики відомо, що 10% жінок малюють захворіти на рак грудей, а 50% мають доброякісну пухлину. Без регулярного огляду лікарем маммологом та консультацій не обійтися. Необхідно це робити, щоб на ранній стадії запобігти цьому захворюванню і пройти лікування.

Головним завданням лікаря мамолога в Києві на консультації - раннє виявлення відхилень у жіночому здоров'ї, своєчасне діагностування, лікування на ранньому етапі розвитку хвороби. Для цього є сучасне обладнання, що допомагає визначити зароджується хвороба.

Мамологи клініки ЕВМАКС

Лікарі мамологи клініки ЕВМАКС в Києві допоможуть в діагностуванні хвороби, проведуть консультацію, навчать техніці розпізнавання пухлини, нададуть методи профілактики і призначать коректне лікування. Усвідомленою необхідністю повинно стати для кожної жінки щорічне відвідування лікаря мамолога. Хворобу легше запобігти, ніж лікувати.

Основне призначення молочної залози це вигодовування дитини. Естетична складова органу теж грає велику роль. Це стосується жінок будь-якого віку. При виникненні болю, ущільнень, зміні кольору грудей, появі припухлості необхідно звернутися до лікаря маммолога в Києві на консультацію.

Діагностика

Лікар зробить діагностику, проведе лабораторні та інструментальні процедури, призначить лікування в необхідній ситуації. Можна вибрати лікаря мамолога в Києві і записатися до мамолога на прийом. Вартість консультації лікаря залежить від виду проведених процедур, обсягу, виду лікування, необхідних для обстеження жінки.

Основні принципи діагностики:

 • Пальпація. Це самий простий і доступний метод, що дозволяє визначити вузли, ущільнення, болючість. Здійснюється лікарем мамологом.
 • Ультразвукове сканування.
 • Мамографія, робиться на рентгені.
 • Томографія.
 • Біопсія.

Кожна жінка щодня повинна оглядати молочні залози, цьому може навчити кращий мамолог в Києві. Відвідувати лікаря обов'язково треба 1 раз на рік, щоб отримати консультацію і лікування. Якщо в родині траплялися спадкові хвороби цього напрямку, лікаря краще відвідувати 2 - 4 рази на рік. Це дасть можливість визначити патологію на ранньому етапі.

Для того щоб потрапити на консультацію до лікаря-мамолога в Києві, необхідно попередньо записатися. Наша клініка Евмакс буде цікава не тільки тим, хто проживає на Оболоні та Подолі, але і всім жінкам Києва, так як у нас кваліфіковані фахівці, немає черг, і якісно підібране лікування.

Наші лікарі

68854

Михайло Володимирович Лащенко

Хірург, Онколог-мамолог

Консультація 600грн

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери