Логопедія

Логопед це – фахівець, Який займається комплексною діагностикою, корекцією, профілактикою мовних порушень.
Консультація і корекція мови може знадобиться людині в будь-якому віці, як малюкові, так і дорослому.

Коли потрібна консультація логопеда?

У півтора – два роки батьки можуть прийти з малюком на консультацію.
Якщо фахівець визначить, що в розвитку є невідповідність віковим нормам, то складається індивідуальна програма корекційної роботи.

Існує помилкова думка, що до логопеда треба звертатися, коли дитині виповнилося п’ять років, або він вчиться в початковій школі.

Під простими і «милими», як вважають багато батьків фразами, з порушеною звуко-складової структурою, іноді, ховаються серйозні мовні порушення, які заважають дитині гармонійно розвиватися, впливають на формування навичок читання і письма, обмежують коло спілкування.

Без отримання кваліфікованої допомоги, мовні порушення закріплюються, долаються насилу, іноді, залишаються на все життя.

Етапи формування мови:

 • до півтора років:
  дитина вимовляє всі голосні, всі приголосні (не завжди чітко), користується звуконаслідуванням, розуміє звернену мову, виконує прості інструкції ( «Дай ляльку. Візьми машинку»)
 • до двох років:
  словниковий запас близько 300 слів, спонтанна мова складається з словосполучень і простих речень, малюк знає своє ім’я, імена рідних.
 • до кінця третього року життя:  словниковий запас до 1500 слів, дитина активно користується фразовой промовою, висловлює свої думки, задає питання, веде діалог, вживає прийменники, знає кольори.
 • на четвертому – п’ятому році;
  словниковий запас зростає, дитина активно користується мовою, правильно вимовляє слова, що складаються з 4 – х складів, переказує казки, дотримуючись логічну послідовність, декламує вірші, правильно вимовляє всі звуки.
 • До шести років закінчується дошкільний період і дитина готова до навчання в школі.

Підготовка до школи:

Щоб діти почувалися впевнено, швидко адаптувалися, знаходили мову з однолітками, засвоювали матеріал, мова дитини повинна бути чіткою.

П’ятирічна дитина:

 • чітко вимовляє всі звуки;
 • мова чітка, правильне мовне дихання;
 • володіє звуковим аналізом, називає перший і останній звуки в словах, виявляє наявність звука в слові;
 • оволодіває навичками читання і письма.

Потурбуйтеся про підготовку дитини до школи! Шановні батьки, не нехтуйте мовленнєвим розвитком дітей, звертайтесь до логопеда, щоб своєчасно виявити проблеми і допомогти дитині!

Чому важлива регулярність занять?

Щоб досягнути успіхів у вивченні іноземних мов, кар’єрі, досягнути вершин у спорті, та в інших напрямках, потрібно займатися систематично.
Коли дитина починає корекційні заняття з логопедом, батьки усвідомлюють, щоб отримати результат, важливі систематичні заняття і взаємодія батьків з фахівцем.
Тільки систематичні заняття і викoнання завдань сприяє швидкому формуванню чіткої мови.
Навіть, коли дитина захворіла, і не займається певний час ( 10 – 14 днів), спостерігається зупинка мовленнєвого розвитку. Після продовження занять, дитина, ще деякий час адаптується. Тривала відсутність корекційної роботи, може спричинити зупинку розвитку мови, або поверенная, практично, до розвитку мови, яку ми спостерігали до початку занять.
Допоможіть. своїм дітям зростати здоровими, вільними у спілкуванні! Адже, діти це. – наше майбутнє!
Бажаю успіхів!

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Капильница Киев цена-min
Частная клиника Евмакс Киев-min

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!