Лікування запальних захворювань у жінок в г. Киев

Гінекологія – це галузь медицини, яка займається здоров’ям жінки.

Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів в г. Киев

Найчастіше зустрічаються запальні захворювання жіночих статевих органів, які є причиною порушень функцій органів і систем організму. Запалення можуть з’являтися з різних причин, як переохолодження або інфекція, і своєчасне їх виявлення дозволить швидко вилікувати хвороби без наслідків для здоров’я жінки.

У нашому медичному центрі «Евмакс» Ви зможете записатися на консультацію і отримати професійне лікування запальних захворювань жіночих статевих органів. Наш центр знаходиться в Києві, а ціни на послуги у нас найдемократичніші в місті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Види і причини запальних захворювань жіночих статевих органів

Гінекологічні хвороби страшні тим, що наслідки у них можуть бути дуже небезпечними для життя жінки. Часто це призводить до таких жахливих наслідків, як безпліддя, при якому жінка ніколи не зможе народити дитину. Саме тому профілактика, своєчасне відвідування гінекологічного кабінету, лікування хвороби гарантують здоров’я всього організму.

Запальні захворювання жіночих статевих органів найчастіше проходять з клінічними проявами. Якщо жінка не буде проходити лікування хвороби, то це може спровокувати появу інших захворювань органів малого таза, як:

 • порушення менструального циклу;
 • непрохідність маткових труб;
 • порушення кровообігу в тканинах різних органів;
 • безпліддя;
 • поява спайок;
  захворювання матки і придатків.

У гінекології зустрічаються різноманітні запалення статевих органів жінки. Сюди відносяться:

 • Шийка матки (цервіцит);
 • Маткові труби (сальпінгіт);
 • Зовнішні статеві органи (вульвіт);
 • Піхву (кольпіт);
 • Тазова очеревина (пельвіоперитоніт), і багато інших.

Зазвичай гостре запалення в гінекології супроводжується зовнішніми прояви, як, наприклад, коричневі виділення, болі внизу живота, поява крові під час фізичних навантажень або після статевого акту, і багато інших. Хронічні запальні процеси мало проявляються, але при цьому вони найбільш небезпечні, і можуть привести до безпліддя, позаматкової вагітності, появі кіст.

Молочниця – найпоширеніше захворювання в гінекології. Воно проявляється сверблячкою і болем у зовнішніх статевих органах, сирнистий виділеннями з неприємним запахом. Молочницю викликає грибок кандида. Дана хвороба з’являється в результаті стресу, алергії на мило, порошки, прийому антибіотиків, і багато іншого. Якщо не почати вчасно лікування, то запалення переросте в хронічну форму, що також загрожує серйозними проблемами в майбутньому.

Ще одна поширена жіноче захворювання – дисплазія шийки матки. При ньому порушується будова багатошарового плоского епітелію. Якщо не лікувати цю хворобу, вона може перерости в рак шийки матки.

Лікування запалень жіночих статевих органів в місті Київ за прийнятними цінами в клініці "Евмакс"

 • Наша клініка «Евмакс» пропонуємо всі види послуг в сфері гінекології. Лікування запалень статевих органів, ведення вагітності, профілактика захворювань – все це на найвищому рівні і за доступними цінами виконають наші висококваліфіковані фахівці.

  Ми знаходимося в місті Київ. Ми цінуємо кожного клієнта і на першому місці у нас стоїть повагу до пацієнтів і європейський рівень сервісу. До того ж наші лікарі працюють на сучасному високоточному обладнанні.

Послуги гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші партнери