Лікування папіломи на статевих органах Київ

Папіломи на статевих органах (бородавки) відносяться до списку захворювань, що передають статевим шляхом. Багато хто знає, що папіломи можуть виникати на будь-якій частині тіла: на повіках очей, в області пахв, на пальцях. У разі виникнення папілом на статевих органах зараження можливе лише при незахищеному статевому акті з зараженим партнером.

Лікування папілом статевих органів в Києві, Клініка "Евмакс"

Основним фактором появи бородавок вважається вірус папіломи людини (ВПЛ). Під час статевого акту спостерігається травмування поверхневих шарів слизової статевих органів. В результаті цього вірус беззастережно проникає в кров. Лікарі відзначають, що незахищений секс з носієм ВПЛ гарантує 100% зараження.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Що викликає папіломи на статевих органах?

У зону ризику потрапляють і люди, які проживають разом з зараженим людиною. Так, щоб уникнути зараження, важливо кожному члену сім’ї мати індивідуальні засоби особистої гігієни (мило, мочалку, зубну щітку, рушник, нижню білизну).

Жінка може заразитися вірусом при гінекологічному огляді на кріслі, якщо лікар використовує нестерильні інструменти, рукавички. У діток кондиломи в інтимній зоні з’являються в результаті зараження від мами в процесі пологів.

Варто відзначити, що появі бородавок сприяє зниження захисних функцій імунної системи. Якщо ж імунітет у нормі, організм впоратися з вірусом самостійно.

Також, папіломи виникають через наявність в організмі таких захворювань і відхилень:

 • Часті стресові ситуації, неврози;
 • ВІЛ;
 • Загальна інтоксикація організму;
 • Період вагітності;
 • Порушення гормонального фону;
 • Надмірні фізичні навантаження;
 • Тривалий прийом цитостатиків, антибіотиків, глюкокортикостероїдів;
 • Погана екологія в регіоні проживання.

Нерідко лікарі діагностують наявність папілом всередині піхви у жінок. Пов’язано це з прийомом оральних контрацептивів. При неправильному їх вживанні, самостійному призначення порушується баланс гормонів, що знижує імунітет. Тому будь-які медикаментозні засобами повинен призначати лікар, після повноцінного обстеження.

Як проявляються папіломи?

Дуже часто вірус папіломи людина ніяк себе не проявляють. Особливо це стосується тих випадків, коли людина веде активний і здоровий спосіб життя. Так, він є носієм папіломавірусу. Такий стан називається здоровим носійством. Але, зараження іншого можливо.

В ролі носіїв, в більшості випадків, виступають чоловіки. Коли захисні функції організму знижуються, вірус починає себе проявляти в вигляді бородавок на статевих органах.

У молодих людей папіломи поширюються на крайню плоть, мошонку, яєчка, промежину. Новоутворення можуть з’явитися і безпосередньо на голівці пеніса. У дівчат бородавки захоплюють малі і великі статеві губи, область анального отвору, безпосередньо піхву.

Такому стану супроводжують такі прояви:

 • Дискомфорт під час сечовипускання;
 • Сверблячка і печіння;
 • Біль під час або після статевого акту;
 • Незначні криваві виділення після статевого контакту;
 • Неприємний запах.

Лікування папілом статевих органів у чоловіків і жінок, клініка "Евмакс" Київ

Папіломи на статевих органах піддаються лікуванню. Важливо своєчасно провести діагностику і приступити до терапії. Так, при виявленні бородавок, лікар призначає ряд аналізів:

 1. ПЛР з крові.
 2. Виявлення ЗПСШ в мазку.
 3. Цитологія мазка.
 4. Біопсія новоутворення.

Як діагностику, так і лікування ви можете пройти в нашій клініці. Ми гарантує повну конфіденційність, і 100% позитивний результат після терапії. Схема лікування визначається тільки після встановлення типу вірусу, його концентрації і давності зараження.

Медикаментозна терапія має на увазі застосування як загальних, так і місцевих засобів. У першому випадку хворому потрібно приймати препарати, що містять інтерферон. Саме він буде гальмувати зростання і розвиток папілом. Ін’єкції інтерферону рекомендують для профілактики зараження вірусом папіломи людини.

Також до місцевих засобів відносять імуностимулятори. Вони необхідні для підвищення захисних функцій організму, що вже само собою буде надавати профілактику захворювання.

Високу ефективність мають такі місцеві засоби:

 • Супер чистотіл;
 • Конділін;
 • Подофіллін.

Для підвищення імунітету, зниження концентрації вірусу можна застосовувати фітопрепарати. Високу ефективність мають цілющі трави у вигляді настоїв і чаїв. Трав’яні засоби призначає лікар з урахуванням індивідуальних реакцій організму хворого.

Іноді потрібно і оперативне втручання для усунення папілом на статевих органах. Це може видалення за допомогою лазеру, кріозамороження з подальшим видаленням, радіохвильовий вплив. Дані маніпуляції проводяться тільки в лікарні.

Послуги гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші партнери