Лікування молочниці: симптоми, діагностика, лікування Київ

Одним з найбільш поширених захворювань в гінекології і урології є молочниця. У медицині недуга називається кандидозом, а провокує його дріжджоподібних грибок роду Кандіда. Мікрофлора кожної людини містить цей вид гриба в помірній кількості. Коли ж його популяція збільшується, розвивається молочниця. Лікування молочниці може проводитися декількома способами, в залежності від ступеня тяжкості перебігу недуги.

Лікування молочниці у жінок місцевими засобами

Лікування від молочниці направлено на відновлення нормального балансу мікрофлори, місцевого імунітету. Якщо захворювання має початкову стадію розвитку, і не привело до ускладнень, терапія проводиться тільки місцевими препаратами. До таких можна віднести:

 • Креми;
 • гелі;
 • мазі;
 • супозиторії;
 • Вагінальні таблетки.

Практично не мають побічних реакцій свічки Пімафуцин. Даний препарат підходить для лікування молочниці у вагітних дівчат. Діюча речовина направлена ​​на знищення патогенних мікроорганізмів. Одна свічка вводиться глибоко в піхву перед сном. Курс терапії може становити 3 або 6 дня.

Ефективне лікування молочниці може бути з використанням свічок Гінезол. Їх головна дія – зниження популяції бактерій і грибів, з поступовим їх виведенням. А лікування молочниці за один день проводиться за допомогою супозиторія Залаїн. Однією свічки досить для позбавлення від початкової стадії кандидозу.

Для посилення ефекту, і прискорення процесу одужання, призначають аналогічні креми та мазі. Практично всі свічки мають свої аналоги у вигляді мазей. Засіб наноситься на статеві органи, область піхви 2 рази в день після прийняття гігієнічних процедур. Креми будуть ефективними при молочниці гострого характеру. Для лікування хронічної молочниці такі препарати не застосовують.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Лікування молочниці таблетками

Якщо захворювання викликало ряд ускладнення, перейшло в хронічну форму, потрібно комплексне лікування молочниці. Так, в поєднанні з місцевими препаратами, призначаються протигрибкові таблетки. Такий підхід в терапії дозволить позбутися ознак кандидозу вже на 2-3 день.

Курс терапії триває мінімум 6 днів. Категорично заборонено припиняти прийом коштів при зникненні симптоматики. Адже усунувши симптоми, захворювання все ще може розвиватися в організмі. Саме це і призводить до переходу молочниці з гострої форми в хронічну.

Добре себе зарекомендували такі таблетовані препарати від кандидозу:

 • Пімафуцин;
 • Фуцис;
 • клотримазол;
 • Дифлюкан;
 • Нізорал;
 • Мікатін;
 • Ністанін.

Доктора нашої клініки допоможуть кожному вирішити проблему інтимного характеру. Зі свого боку ми гарантуємо повну конфіденційність, ефективність терапії і супровід протягом всього періоду лікування.

Лікування молочниці у чоловіків

У чоловіків кандидоз зустрічається в 4 рази рідше, ніж у жінок. У більшості випадків молоді люди є здоровими носіями патогенних мікроорганізмів. Отже, вони вражають жінок, при цьому самі не мають ніякої симптоматики. Коли ж, все-таки, симптоматика виникає, необхідна відповідна терапія.

Так, використовуються всі ті ж протигрибкові таблетки для внутрішнього застосування. Дуже важливо стежити за особистою гігієною. Існують спеціальні протигрибкові розчини. На їх основі готуються ванночки. Після гігієнічних процедур наноситься крем:

 • Клотримазол.
 • Пімафуцин.
 • Залаїн.

Засобом покривається головка члена і крайня плоть. Тривалість терапії в середньому становить 7-10 днів. Дуже важливо проходити лікування подружжю (статевим партнерам). В іншому випадку зараження буде відбуватися знову і знову.

Лікувальна дієта при молочниці

Молочниця, лікування якої проводиться медикаментозно, вимагає дотримання спеціального режиму харчування. Так, необхідно збільшити кількість корисних бактерій в кишечнику. Отже, варто їсти більше кисломолочної продукції. А ось від випічки, солодкого, цукру варто відмовитися. Велика кількість швидких вуглеводів і глюкози знижують запас корисних бактерій.

Протягом дня варто віддавати перевагу таким продуктам:

 • Свіжим овочам і фруктам;
 • Зеленому чаю;
 • Трав’яним і ягідним відварів;
 • каш;
 • Морепродуктів.

Таке комплексне лікування молочниці, відгуки якого позитивні, дозволить позбутися від захворювання в найкоротші терміни. А ризик виникнення рецидивів буде зведений до мінімуму.

Гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери