Лікування мікоплазмозу в г. Киев

Мікоплазмоз називається ряд інфекційних захворювань, які викликані бактерією мікоплазма. Підступність цієї бактерії полягає в тому, що вона довгий час проживає на слизовій статевих органів, і ніяк себе не проявляє. При загостренні запалення мікоплазма починає себе проявляти. Багато людей є просто носіями патогенного мікроорганізму. Якщо не займатися лікуванням, мікоплазмоз призведе до важких ускладнень.

Там, де необхідно лікування мікоплазми (в Києві)?

Визначити наявність великої кількості мікоплазми в організмі можна тільки при лабораторних дослідженнях. Лікування мікоплазмозу потрібно при розвитку вторинної інфекції, захворювання. До таких відносяться такі патології сечостатевої системи:

Вагинит. Для патології характерним є відчуття свербіння, печіння в піхву. Статевий акт супроводжується больовим синдромом і аномальними виділеннями.
Запалення яєчників, придатків. Жінка скаржиться на болі, що тягнуть внизу живота, що не залежать від щомісячного циклу. Біль стає сильнішою під час сексу. Дуже часто відзначається підвищення рівня лейкоцитів в крові, температури тіла.
Викидень. При микоплазмозе основною складністю для жінок є успішна вагітність і виношування малюка. Тому, при даній патології значно підвищується ризик мимовільного аборту, або передачі інфекції малюка вертикальним шляхом.
Уретрит. Дане захворювання характерно як для жінок, так і для чоловіків. Простіше кажучи, це запалення уретри (сечовипускального каналу).
Цервіцит. Цервіцитом називається запалення маткової шийки. Характерною ознакою є больовий синдром під час місячних, статевого акту.

Тому, при виявленні даних патології в обов’язковому порядку доктор призначає дослідження біологічного матеріалу на наявність мікоплазми. Тільки після цього призначене лікування буде ефективним.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

До яких антибіотиків мікоплазма стійка?

Мікоплазмоз, лікування якого не просте, проявляє стійкість до деяких груп антибіотиків. Тому терапія може не ефективною, якщо використовувати неправильні препарати.

За рахунок того, що клітина мікоплазми не має стінок, вона не проявляє чутливості до тих груп антибактеріальних засобів, які спрямовані на пригнічення біологічних процесів в стінках клітин мікроорганізму.

Так, мікоплазмоз не піддається лікуванню при використанні антибіотиків групи спіраміцином, 15-членні макроліди. Найперший антибіотик, який використовували для лікування мікоплазмозу, є Тетрациклін. На сьогоднішній день 50% штамів мікоплазми виявляють повну стійкість до основного компоненту.

Сьогодні для лікування мікполазмоза застосовують антибіотики наступних груп:

 • макроліди;
 • фторхінолони;
 • Тетрацикліни останнього покоління.

Препарати для лікування мікоплазмозу:

В першу чергу, для лікування даної патології застосовують антибіотики. При використанні інших засобів, на жаль, позбутися від мікоплазмозу не вдасться. Найбільш часто застосовують фторхінолони і доксицикліну:

 • Юнідокс (Солютаб).
 • Левофлоксацин.
 • Сумамед.
 • Офлоксацин.
 • Сульбактомакс.
 • Вільпрафен.

Все частіше фахівці застосовують доксициклін для лікування патології. У 95% штами мікоплазми виявляють максимальну чутливість до активного компонента. Тривалість курсу і схема терапії призначається кожному хворому індивідуально. Фахівці нашої клініки допоможуть кожному пацієнту визначити ефективний препарат, і прискорити процес одужання.

Щоб уникнути рецидивів, дуже важливо підвищити захисні функції організму – імунітет. Так, призначається курс прийому імуностимуляторів. На жаль стійкого імунітету, до даної бактерії не виробляється. Але, швидкість одужання повністю залежить від імунної функції. З цією метою застосовують вітамінні комплекс і біологічно активні добавки.

Після курсу антибіотиків потрібно відновити мікрофлору кишечника, відновити сили організму. Так, пробіотики і пребіотики швидко відновлюють бактеріальний баланс в кишечнику. А супозиторії і вагінальні таблетки прискорюють процес регенерації слизової піхви.

Заходи профілактики мікоплазмозу

Будь-яке захворювання легше попередити, ніж лікувати. Для профілактики мікоплазмозу варто слідувати таким рекомендаціям:

 • Дотримуватися захищений статевий контакт;
 • Мати постійного статевого партнера;
 • Стежити за імунітетом;
 • Дотримуватися збалансований раціон харчування;
 • Регулярно відвідувати доктора гінеколога (уролога);
 • Своєчасно лікувати запальні, інфекційні захворювання;
 • Проводити одночасне лікування захворювання сечостатевої системи обом статевим партнерам.

Послуги гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери