Лікування гормональних порушень у жінок в м. Київ

В організмі жінки гормони виділяються різними органами і вони відповідають за різноманітні функції, необхідні для повноцінного життя, зачаття і виношування дитини. Якщо відбувається гормональне порушення, то це може спричинити за собою масу інших захворювань. Причин, за якими трапляються такі розлади, дуже багато.

Лікування гормональних порушень у жінок в клініці "ЕВМАКС" в Києві

У гінекології часто зустрічається гормональний дисбаланс, але при цьому такі порушення успішно проходять лікування. У Києві знайти хорошу клініку досить просто. Важливо, щоб лікар гінеколог був не тільки відмінним фахівцем, але і чуйною людиною.

Наш медичний центр «Евмакс» надає всі види послуг в сфері гінекології та ендокринології. Якщо у Вас стався гормональний збій, Ви можете звернутися за консультацією до наших гінекологам і ендокринологів. Ми спрямовані на європейську якість обслуговування, а наші лікарі працюють на сучасному обладнанні. Ціни у нас найдемократичніші в місті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Консультація гінеколога і ендокринолога в клініці "Евмакс" в місті Київ

Наша клініка «Евмакс» пропонує всі види медичної допомоги в місті Київ за доступними цінами. Ви можете прийти на прийом до гінеколога і ендокринолога, щоб знайти причину гормонального збою і відновити фон.

Так як у нас усі послуги платні, наші фахівці призначають тільки ті процедури і аналізи, які Вам необхідні. До того ж лікування підбирається індивідуально, виходячи зі стану Вашого організму. Ми спрямовані на європейське медичне обслуговування та цінуємо кожного нашого пацієнта.

Навіщо виділяються гормони і до чого призводить їх збій?

У жінок гормони виробляються різними органами, як щитовидна залоза, вилочкова залоза, яєчники, надниркові залози, і інші. Після того, як гормони виділилися, вони разом з кров’ю розносяться по різним органам і забезпечують їх подальше функціонування. Однак, ця система дуже тендітна і гормональний дисбаланс в гінекології може статися з таких причин, як:

  • зміна маси тіла;
  • погане харчування;
  • різного роду пухлини;
  • вік;
  • прийом ліків;
  • тривалий стрес;
  • куріння і наркотики, і багато іншого.

Зовнішні симптоми, викликані гормональним збоєм, у жінок виявляються по-різному. Це може бути і різкий набір маси тіла, і різке схуднення, і поява підвищеного росту волосся на тілі. Ще одними ознаками ендокринних збоїв є погіршення зору, свербіж шкіри, який може вказувати на цукровий діабет.

Також у жінок через збій гормонального фону відбувається порушення менструального циклу, важка вагітність і в підсумку складні пологи. В організмі жінки є як і жіночі гормони, так і чоловічі. І поки їх кількість збалансовано, не відбувається ніяких збоїв, але при їх порушенні з’являється ряд захворювань гінекологічних органів.

Лікування гормональних збоїв у жінок Київ

Для того, щоб визначити, чи немає у Вас гормонального збою, Вам необхідно сходити на прийом до гінеколога і ендокринолога. Для нормалізації гормонів в нашій клініці «Евмакс» Вам буде призначено низку аналізів і процедур, а після цього – грамотне лікування і відновлення гормонального фону.

Кожній жінці слід пам’ятати про те, що відвідування гінеколога два рази на рік гарантує своєчасне виявлення будь-якого захворювання на початковій стадії його розвитку. До того ж, лікування і відновлення пройде набагато швидше і ефективніше, якщо Ви звернетеся до лікаря відразу ж, коли у Вас з’являться перші симптоми хвороби.

Послуги гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші партнери