Лікування фімозу, діагностика, симптоми фімозу Київ

Фімоз – це звуження крайньої плоті, яке ускладнює або робить неможливим оголення голівки статевого члена. Проблема досить поширена, більш того, в певному віці фімоз є нормальним явищем.

Симптоми і ускладнення фімозу

У 96% новонароджених хлопчиків крайня плоть малорухливі і не дає відкритися голівці члена. Те ж спостерігається у 80% хлопчиків у віці трьох років. Однак у віці 6-15 років фімоз, в більшості випадків, проходить.

Основний симптом фімозу – це неможливість вивести головку статевого члена. На початкових стадіях хвороби, оголення головки утруднено або неможливо лише при ерекції, але при запущеному фімозі це стає важким і в стані спокою.

Фімоз буває двох видів: фізіологічним (спостерігається у хлопчиків до статевого дозрівання) і патологічним (зустрічається приблизно у 2% дорослих чоловіків).

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Основними причинами патологічного фімозу є:

  • травма статевого члена;
  • баланопостит – запалення шкіри голівки і крайньої плоті
  • спадкова схильність до фімозу

Сам по собі фімоз, який не викликає неприємних відчуттів і ускладнень в статевого життя, не є проблемою. Однак розвиток фімозу загрожує ускладненнями небезпечними для здоров’я.

Перш за все, це перешкоджання відтоку сечі, яке не дозволяє повноцінно справляти природні потреби, що загрожує захворюваннями нирок, сечового міхура і простати.

Запальні процеси. Внаслідок постійної закритості головки статевого члена, там накопичуються залишки сечі і смегми, що створюють ідеальні умови для розвитку хвороботворних мікроорганізмів, що викликають баланит і баланопостит

Парафімоз – обмеження голівки статевого члена змістився за неї кільцем з крайньої плоті. Є невідкладним станом, при якому необхідна термінова медична допомога. Спроба ігнорувати симптоми чревата некрозом м’яких тканин і подальшої ампутацією.

Зрощення головки і внутрішнього листка крайньої плоті. Внаслідок постійного контакту шкіри головки і внутрішній поверхні крайньої плоті, вони починають зростатися, утворюючи спайки (синехії), які з часом стають все ширше і міцніше, а усунути їх можна лише хірургічним шляхом.

У дорослих чоловіків з фимозом часті скарги на зниження потенції, що є результатом психологічної реакції на больові відчуття при статевому акті, які можуть виникати при фімозі.

Лікування фімозу в клініці Евмакс Київ

При фімозі спостереження у лікаря-уролога є вкрай бажаним, адже навіть якщо не виникає проблем в статевого життя і сильних дискомфортних відчуттів, він може стати причиною перерахованих вище ускладнень.

Лікарі клініки «Євмакс» в своїй практиці використовують найрізноманітніші методики лікування фімозу: від медикаментозних до хірургічних. Все залежить від стадії розвитку захворювання і супутніх ускладнень.

Медикаментозне лікування передбачає використання мазей і кремів, які підвищують еластичність крайньої плоті, що дозволяє їй розтягнутися і вивільнити головку члена.

Хірургічне лікування (обрізання) на сьогоднішній день є крайнім заходом, використовуваної, коли медикаментозні методики і розтяг не принесли результатів. У клініці «Євмакс» операція проводиться під місцевою анестезією і практично не відриває пацієнта від звичного способу життя, так як операція проводиться в амбулаторних умовах – після операції досить провести кілька годин під наглядом лікаря в палаті денного стаціонару.

Ця операція ніяк не впливає на відчуття при статевому контакті і після неї пацієнт зможе продовжувати жити повноцінним статевим життям.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери