Консультація лікаря кардіолога в г. Киев

Порушення в роботі серцево-судинної системи очолюють рейтинги захворювань не тільки серед людей похилого віку, а й серед молодого населення.

Консультація хорошого кардіолога в Києві

Тому лікар-кардіолог щодня стикається з пацієнтами, які відзначають постійні або періодичні болі в області серця, різкі перепади артеріального тиску, запаморочення і втрату свідомості. В результаті подальшого діагностування може підтверджуватися наявність кардіологічних захворювань різного ступеня тяжкості.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Прийом кардіолога в медичному центрі Евмакс (Київ)

Висококваліфіковані медичні працівники, які спеціалізуються в області діагностики, лікування і профілактики серцево-судинних захворювань, запрошують гостей і жителів столиці на прийом кардіолога. Консультація фахівця знадобиться пацієнтам, які мають діагноз певного серцевого захворювання (ішемія, стенокардія, гіпертонія, міокардит, порок серця, вегетативна дисфункція соматофорного типу, порушення серцевого ритму та ін.) Або ж спостерігають характерні симптоми розвитку кардіологічних патологій.

Основним симптомом, з яким пацієнти звертаються до кардіолога, є болі в області серця. Однак при детальній діагностиці подібні прояви можуть виступати причинами захворювань, викликаних порушеннями в роботі інших органів і систем. Тому при розгляді випадків болю в серці нерідко потрібні консультації лікарів суміжних спеціальностей: ендокринолога, невропатолога, гастроентеролога та ін.

Хороший лікар-кардіолог з метою виключення або підтвердження наявності серцево-судинних захворювань застосовує такі методи діагностики:

  • Тредмил – діагностика з дозованим фізичним навантаженням;
  • Холтерівське моніторування;
  • електрокардіографія;
  • Ультразвукова діагностика серця (ехокардіографія);
  • Діагностування функцій зовнішнього дихання;
  • Лабораторні методи.

Професійна компетенція кардіологів клініки Евмакс

Приватний прийом кардіолога в Києві проводять лікарі вищої категорії, які мають профільну освіту і багаторічний досвід роботи в області лікування структурних і функціональних кардіологічних захворювань різного рівня тяжкості.

Фахівці в області кардіології для подолання захворювань серця і судин рекомендують пацієнтам такі способи вирішення проблем:

  • Профілактичні методи (корекція режиму дня і харчування, нормалізація фізичної активності, якщо потрібно – консультації психолога);
  • Корекція стану за допомогою медикаментозних препаратів.

Таким чином, фахівці клініки Евмакс рекомендують уважно ставитися до власного здоров’я і при виявленні перших симптомів звернутися до досвідченого лікаря-кардіолога.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери