Кардіологія

Кардіологія – напрямок діяльності медичного центру «Євмакс», присвячене захворюванням серцево-судинної системи, тобто хвороб серця, вен і артерій.

Кардіологічні захворювання, статистика

За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, кардіологічні захворювання міцно утримують першу позицію в рейтингу причин людської смертності. Патологій серця схильне 14% всього людства. Статистика офіційно підтверджує високу небезпеку серцевих захворювань і необхідність регулярного відвідування кардіолога.

Варто відзначити, що проблеми серцево-судинної системи стосуються не тільки літніх людей, а й молодий, працездатної частини населення. Хронічний стрес і гіподинамія негативно позначаються на стані здоров’я, призводять до дисбалансу нервової системи, що регулює роботу серця і судин.

Тому лікар-кардіолог щодня стикається з пацієнтами, які відзначають постійні або періодичні болі в області серця, різкі перепади артеріального тиску, запаморочення і втрату свідомості. В результаті подальшого діагностування може підтверджуватися наявність кардіологічних захворювань різного ступеня тяжкості.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Фактори ризику

Кожен з нас знаходиться в тій чи іншій мірі в зоні ризику розвитку серцево-судинних захворювань (ССЗ), адже погодьтеся, що не кожен може похвалитися відсутністю перерахованих нижче факторів ризику:

 • куріння;
 • малорухливий спосіб життя;
 • вік старше> 45 років;
 • надмірна вага, і як правило, в цій же групі люди з підвищеним рівнем холестерину;
 • цукровий діабет;
 • постійний стрес.

З огляду на те, що останній фактор ризику (стрес) присутній в нашому житті практично у кожної людини, дана проблема стає ще більш актуальною.

Прийом кардіолога в медичному центрі Евмакс (Київ)

Кардіологія – напрямок діяльності медичного центру «Євмакс» Київ, присвячене захворювань серцево-судинної системи, тобто хвороб серця, вен і артерій.

Кардіолог – лікар, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою цих захворювань, а також реабілітацією і підвищенням якості життя пацієнтів, які перенесли інсульти і інфаркти.

Багато пацієнтів не звертаються до лікаря-кардіолога, поки не починають відчувати сильний біль у грудях. Але ж на стан нашого головного органу впливає величезна кількість факторів, які на початковій стадії не викликають больових симптомів. Наприклад, підвищений артеріальний тиск, проблеми з серцевим ритмом, вроджені і спадкові проблеми з серцем, підвищений холестерин.

У нашій клініці ми вважаємо, що профілактика і рання діагностика є найбільш перспективним напрямком сучасної медицини. Ми намагаємося виявити у наших пацієнтів те чи інше захворювання, маючи в арсеналі сучасне діагностичне обладнання і відразу приступити до лікування для запобігання погіршення ситуації в перспективі.

Гранично важливо в турботі про ваше здоров’я знайти хорошого кардіолога, якому ви зможете довірити ваше життя. Ми серйозно ставимося до проблем з серцево-судинної системи, тому в «Євмакс» приймають досвідчені лікарі-кардіологи Києва.

Завдання кардіолога – вчасно діагностувати відхилення в стані судин, призначити лікування, скласти індивідуальний план профілактики та навчити пацієнта заходам, які допоможуть зупинити розвиток атеросклерозу і запобігти його важкі ускладнення.Висококваліфіковані медичні працівники, які спеціалізуються в області діагностики, лікування і профілактики серцево-судинних захворювань, запрошують гостей і жителів столиці на прийом кардіолога.

Консультація фахівця знадобиться пацієнтам, які мають діагноз певного серцевого захворювання (ішемія, стенокардія, гіпертонія, міокардит, порок серця, вегетативна дисфункція соматофорного типу, порушення серцевого ритму та ін.) Або ж спостерігають характерні симптоми розвитку кардіологічних патологій.

Зверніть увагу на симптоми, з якими вам обов’язково слід записатися на прийом до кардіолога:

 • прискорене або уповільнене серцебиття
 • не рівномірне дихання
 • тривалий біль в грудях
 • дискомфорт в області грудей після фізичних навантажень
 • слабкість, оніміння в руках і ногах
 • біль в області шиї, спини або верхній частині живота

Основним симптомом, з яким пацієнти звертаються до кардіолога, є болі в області серця. Однак при детальній діагностиці подібні прояви можуть виступати причинами захворювань, викликаних порушеннями в роботі інших органів і систем. Тому при розгляді випадків болю в серці нерідко потрібні консультації лікарів суміжних спеціальностей: ендокринолога, невропатолога, гастроентеролога та ін.

Хороший лікар-кардіолог, з метою виключення або підтвердження наявності серцево-судинних захворювань, застосовує такі методи діагностики:

 • Тредмил – діагностика з дозованим фізичним навантаженням;
 • Холтерівське моніторування;
 • електрокардіографія;
 • Ультразвукова діагностика серця (ехокардіографія);
 • Діагностування функцій зовнішнього дихання;
 • Лабораторні методи.

Поява перших ознак – вагомий аргумент сходити на прийом до кардіолога. Запущені симптоми загрожують перейти в серйозні хвороби, такі як ішемія, інфаркт міокарда, атеросклероз, гіпертонія, аритмія, гостра серцева недостатність та інші.

Професійна компетенція кардіологів клініки "Євмакс"

Приватний прийом кардіолога в Києві проводять лікарі вищої категорії, які мають профільну освіту і багаторічний досвід роботи в області лікування структурних і функціональних кардіологічних захворювань різного рівня тяжкості.

У сучасній клініці «Євмакс» Київ проводять такі обстеження:

 • ЕХО серця;
 • УЗД серця;
 • Електрокардіограма;
 • Розшифровка ЕКГ;
 • Добовий моніторинг тиску;
 • Комплексне обстеження серцево-судинної системи.

Оснащення медичного центру “Євмакс”, а також великий практичний досвід лікарів дозволяють нам діагностувати і лікувати велику кількість кардіологічних захворювань. Записатися на прийом до кардіолога можна через форму запису на сайті, або зателефонувавши до кол-центру!

Фахівці в області кардіології для подолання захворювань серця і судин рекомендують пацієнтам такі способи вирішення проблем:

 • Профілактичні методи (корекція режиму дня і харчування, нормалізація фізичної активності, якщо потрібно – консультації психолога);
 • Корекція стану за допомогою медикаментозних препаратів.

Таким чином, фахівці клініки Євмакс рекомендують уважно ставитися до власного здоров’я і при виявленні перших симптомів звернутися до досвідченого лікаря-кардіолога.

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші Партнери