Гінекологія в Києві

Гінекологія – спрямованість в медицині, яка займається лікуванням і профілактикою захворювань жіночої репродуктивної, сечостатевої системи.

У якому проміжку часу потрібно відвідувати лікаря гінеколога?

Навіть якщо жінка себе почуває добре і її нічого не турбує, то все одно необхідно робити огляд у гінеколога не менш, ніж два рази на рік.

Огляд у лікаря потрібен для того, щоб запобігти появі і подальший розвиток захворювань жіночих органів. Багато хвороби не виявляють себе довгий час ніяким чином. Тому жінки навіть не підозрюють наявність захворювання. Кращий гінеколог в Києві з клініки Евмакс зробить огляд, призначить курс лікування, якщо це необхідно, і підкаже, як зберегти здоров’я на довгі роки.

Обов’язковою візит до гінеколога повинен бути, якщо:

 • виникають несподівані болі в нижній частині живота, і відчувається дискомфорт;
 • з’явилися незвичайні симптоми, а це і свербіж, і висип, і виділення, і кровотечі;
 • стався збій в менструації;
 • дівчина втратила дівочої пліви;
 • не настає бажана вагітність;
 • з’явилися симптоми менопаузи;
 • настала планова вагітність.

Лікар гінеколог зобов’язаний уважно вислухати пацієнтку, яка повідає про виниклі проблеми і після ретельного огляду і взяття аналізів призначить курс лікування. Якщо це плановий огляд і у жінки немає скарг, то гінеколог оцінить стан внутрішніх органів. Якщо він не бачить причин для занепокоєння, то лікування не призначається.

Візит до гінеколога повинен приймати обов’язковий характер, тому як жінки можуть зберегти не тільки здоров’я, а й продовжити молодість.

Гінеколог в Києві готовий надати допомогу всім, хто звертається за консультацією або вимагає комплексного лікування в клініці Евмакс.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
gynecology-1200x800
IMG_9787
Частная клиника Евмакс Киев-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Як проводиться огляд жінок у гінеколога

Гінеколог надає повний спектр послуг, пов’язаних з профілактичними і лікувальними заходами у жіночої статі. Робить профілактичні огляди і консультує з різних питань, пов’язаних зі здоров’ям пацієнток. Проводить діагностичні процедури і консервативне лікування. Якщо потрібно, то робить радіохвильової хірургію.

Гінекологічне відділення

У яких випадках необхідно термінове звернення до лікаря гінеколога? Якщо з'являється:

Якщо з’являється:

 • біль внизу живота і дискомфорт в цій області;
 • порушення менструації;
 • неприємні виділення з жіночих статевих органів;4. неприятное ощущение в нижней части живота, то обязательно в спешном порядке записуйтеся до гінеколога в Києві, який приймає в клініці Евмакс в зручні години для пацієнток.

Пройшовши консультацію у гінеколога в Києві, ви позбудетеся від різного роду сумнівів і припущень щодо захворювань жіночих статевих органів. Для діагностики використовується найсучасніше медичне обладнання, а високий рівень підготовки лікарів дозволяє вчасно виявити різні захворювання сечостатевої системи і зробити кваліфіковане призначення необхідного лікування, щоб повністю позбутися від захворювань.

Плановий огляд

Якщо на даний момент вас нічого не турбує, то обов’язково проведіть плановий огляд хоча б один раз на рік. Це необхідно робити, щоб переконатися у відсутності прихованих захворювань статевої системи. Особливо це стосується тих дівчат і жінок, які перебувають у віці статевого дозрівання і менопаузи. У такі життєві періоди жіночий організм більш схильний до різного роду ускладнень. У жіночій консультації клініки Евмакс є можливість пройти огляд поруч з будинком в прискореному темпі і без видимого дискомфорту. Гінекологи нашої клініки на психологічному рівні готові вислухати пацієнток і надати їм медичну допомогу у вирішенні проблем, що виникли зі статевою системою.

ПАП-тест

Дослідження, яке спрямоване на виявлення передракових захворювань шийки матки. Дозволяє вчасно провести лікування і не запустити процес далі.

Рекомендується проводити ПАП-тест 1 раз в рік. Патологія, яку виявляє ПАП-тест не має симптомів на ранніх етапах, тому навіть якщо нічого не турбує, профілактичні огляди у гінеколога є обов’язковими для всіх жінок.

Правила здачі аналізу:

 • Оптимально в перші 10 днів менструального циклу.
 • За 48 годин виключити статеві контакти, застосування вагінальних свічок тощо.

Як проводиться?

Під час гінекологічного огляду спеціальною щіточкою роблять зіскрібок з поверхні шийки матки і цервікального каналу, отримуючи клітини епітелію для дослідження.

Це абсолютно безболісна процедура.

ПАП-тест є скринінговим дослідженням, тобто – результати це не діагноз, і при будь-яких відхиленнях від норми вимагають подальшого обстеження.

Послуги, які можна отримати в клініці:

 • перший огляд і взяття аналізів;
 • визначення точних термінів вагітність;
 • скринінг вагітних жінок;
 • індивідуальний підбір контрацептивних засобів;
 • лікування всіх видів гінекологічних захворювань;
 • індивідуальний підбір схем лікування.

Связаться с нами

Для получения бесплатной консультации по телефону и получения более конкретной информации воспользуйтесь формой обратной связи. Наши специалисты свяжутся с вами в самое ближайшее время!