Гінекологія в Києві

Гінекологія – спрямованість в медицині, яка займається лікуванням і профілактикою захворювань жіночої репродуктивної, сечостатевої системи.

У якому проміжку часу потрібно відвідувати лікаря гінеколога?

Навіть якщо жінка себе почуває добре і її нічого не турбує, то все одно необхідно робити огляд у гінеколога не менш, ніж два рази на рік.

Огляд у лікаря та консультація в клініці потрібні для того, щоб запобігти появі і подальший розвиток захворювань жіночих органів. Багато хвороби не проявляють себе довгий час. Тому жінки навіть не підозрюють наявність захворювання. Кращий лікар гінеколог в Києві з клініки Евмакс зробить огляд, призначить курс лікування, якщо це необхідно, і підкаже, як зберегти здоров’я на довгі роки.

Обов’язкова консультація гінеколога повинна бути, якщо у жінки:

 • виникають несподівані болі в нижній частині живота, і відчувається дискомфорт;
 • з’явилися незвичайні симптоми, а це і свербіж, і висип, і виділення, і кровотечі;
 • стався збій в менструації;
 • дівчина втратила дівочої пліви;
 • не настає бажана вагітність;
 • з’явилися симптоми менопаузи;
 • настала планова вагітність.

Лікар гінеколог в Києві зобов’язаний уважно вислухати пацієнтку, яка повідає про виникли проблеми і після ретельного огляду і взяття аналізів призначить курс лікування в Києві. Якщо це плановий огляд і у жінки немає скарг, то в клініці гінеколог оцінить стан внутрішніх органів. Якщо він не бачить причин для занепокоєння, то лікування не призначається.

Візит до лікаря гінеколога в клініку повинен приймати обов’язковий характер, тому як жінки можуть зберегти не тільки здоров’я, а й продовжити молодість.

Лікар гінеколог в Києві готовий надати допомогу всім, хто звертається за консультацією або вимагає комплексного лікування в жіночій консультації в клініці Евмакс. а

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
gynecology-1200x800
IMG_9787
Частная клиника Евмакс Киев-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Як проводиться огляд жінок у гінеколога в Києві

Лікар гінеколог в Києві надає жінкам повний спектр послуг, пов’язаних з профілактичними і лікувальними заходами у жіночої статі. Робить профілактичні огляди і консультує з різних питань, пов’язаних зі здоров’ям пацієнток. Проводить діагностичні процедури і консервативне лікування в клініці. Якщо потрібно, то робить радіохвильової хірургію.

Гінекологічне відділення в Києві

У яких випадках необхідно термінове звернення в клініку до лікаря гінеколога за лікуванням?

Якщо у жінки з’являється:

 • біль внизу живота і дискомфорт в цій області;
 • порушення менструації;
 • неприємні виділення з жіночих статевих органів;4. неприятное ощущение в нижней части живота, то обязательно в спешном порядке записуйтеся на лікування до гінеколога в Києві, який приймає в клініці Евмакс в зручні години для пацієнток.

Пройшовши консультацію у лікаря гінеколога в Києві, ви позбудетеся від різного роду сумнівів і припущень щодо захворювань жіночих статевих органів. Для діагностики використовується найсучасніше медичне обладнання, а високий рівень підготовки лікарів дозволяє вчасно виявити різні захворювання сечостатевої системи і зробити кваліфіковане призначення необхідного лікування, щоб повністю позбутися від захворювань.

Плановий огляд і лікування у лікаря в клініці

Якщо на даний момент вас нічого не турбує, то обов’язково проведіть плановий огляд хоча б один раз на рік. Це необхідно робити, щоб переконатися у відсутності прихованих захворювань статевої системи. Особливо це стосується тих дівчат і жінок, які перебувають у віці статевого дозрівання і менопаузи. У такі життєві періоди жіночий організм більш схильний до різного роду ускладнень. У жіночій консультації клініки Евмакс в Києві є можливість пройти огляд поруч з будинком в прискореному темпі і без видимого дискомфорту. Лікарі гінекологи нашої клініки на психологічному рівні готові вислухати пацієнток і надати їм медичну допомогу у вирішенні проблем, що виникли зі статевою системою.

Незважаючи на те, що багато жінок бояться відвідувати лікарів, важливо розуміти, що при своєчасному зверненні до гінеколога в Києві можна запобігти вкрай негативні наслідки бездіяльності.

ПАП-тест в Києві

Дослідження, яке спрямоване на виявлення передракових захворювань шийки матки. Дозволяє вчасно провести лікування і не запустити процес далі.

Рекомендується проводити ПАП-тест 1 раз в рік. Патологія, яку виявляє ПАП-тест не має симптомів на ранніх етапах, тому навіть якщо нічого не турбує, профілактичні огляди у лікаря гінеколога є обов’язковими для всіх жінок.

Правила здачі аналізу:

 • Оптимально в перші 10 днів менструального циклу.
 • За 48 годин виключити статеві контакти, застосування вагінальних свічок тощо.

Як проводиться здача аналізу в клініці?

Під час гінекологічного огляду спеціальною щіточкою роблять зіскрібок з поверхні шийки матки і цервікального каналу, отримуючи клітини епітелію для дослідження.

Це абсолютно безболісна процедура.

ПАП-тест є скринінговим дослідженням, тобто – результати це не діагноз, і при будь-яких відхиленнях від норми вимагають подальшого обстеження.

Послуги, які можна отримати в клініці:

 • перший огляд і взяття аналізів у жінок;
 • визначення точних термінів вагітність;
 • скринінг вагітних жінок;
 • індивідуальний підбір контрацептивних засобів;
 • лікування всіх видів гінекологічних захворювань;
 • індивідуальний підбір схем лікування.

Наші лікарі

vrach-akusher-ginekolog-kiev-drinjaeva-vera-vladimirovna

Віра Володимирівна Дриняєва

Гінеколог. Кандидат медичних наук.

Консультація 700грн

69557463_531408680960336_2745071882937609454_n

Леся Миколаївна Азаренкова

Акушер-гінеколог

Консультація 600грн

изображение_viber_2021-09-19_15-31-38-714

Оксана Павлівна Баришнікова

Лікар гінеколог.

Консультація 600грн

54544

Ірина Сергіївна Михайлова

Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець.

Консультація 600грн

KTN_0133

Наталія Анатоліївна Ринда-Дзюрий

Акушер-гінеколог. УЗД-фахівець.

Консультація 600грн

Фененко Виктория Сергеевна

Вікторія Сергіївна Фененко

Лікар акушер-репродуктолог. УЗД-фахівець.

Консультація 600грн

588888888888jpg

Дмитро Миколайович Лисенко

Акушер - Гінеколог

Консультация 600грн

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!