Гінекологічні маніпуляції в г. Киев

Під час відвідування гінеколога часто проводяться різні маніпуляції з огляду, обстеження та збору аналізів. Все це необхідно для того, щоб визначити стан органів малого таза жінки, для виявлення того чи іншого захворювання.

Гінекологічні маніпуляції в Клініці "Евмакс" Київ

Фахівці рекомендують відвідувати гінеколога два рази на рік. Це допоможе виявити захворювання на ранній стадії і почати своєчасне лікування. Якщо у Вас почалися неприємні відчуття в області статевих органів, болі внизу живота, кровотечі – це серйозний привід відвідати гінекологічний кабінет.

Відвідати гінеколога в Києві Ви можете в нашому медичному центрі «Евмакс». У нас Ви зможете здати аналізи, пройти всі види обстеження органів малого таза. До того ж у нас працюють найкращі фахівці, які грамотно поставлять діагноз і призначать найкраще лікування. Всі послуги у нас платні, але при цьому ціни у нас найдемократичніші в місті.

Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
Частный педиатрический кабинет Евмакс-min
Педиатрия Киев Частная педиатрическая Клиника Евмакс-min
Педиатрическая клиника Евмакс Киев -min
Консультация врача невролога Киев невропатолог Киев клиника Евмакс-min
Клиника Евмакс Киев-min
Капильница Киев цена-min
Частный центр вакцинации Киев клиника Евмакс -min
Урологическая частная клиника Евмакс уролог андролог Киев-min
Детский врач педиатр Киев частная клиника Евмакс-min

Види гінекологічних маніпуляцій

Під час планування вагітності або під час планового огляду проводяться різні маніпуляції. У гінекології бувають такі види обстеження:

  • Ручне обстеження. Гінеколог таким чином може виявити міому матки, позаматкову вагітність, промацати розмір яєчників і запалення придатків;
  • За допомогою гінекологічного дзеркала. Цей пристрій працює гінекології застосовується для огляду шийки матки і піхви. Таким чином можна виявити ерозію (ектопію) або лейкоплакию. Лейкоплакія проявляється у вигляді білястих бляшок;
  • Мазок на флору (мазок на лейкоцити). За допомогою даного аналізу можна виявити запальні, інфекційні та грибкові захворювання;
  • Мазок з каналу шийки матки. Його роблять для визначення захворювань, які передаються статевим шляхом;
  • Кольпоскопія. Проводиться приладом кольпоскопом. Завдяки кольпоскопії визначається ерозія шийки матки і новоутворення, оцінюється стан слизової оболонки піхви і шийки матки. При необхідності може бути проведена біопсія – взяття шматочка тканини для подальшого вивчення. Відеокольпоскопія сьогодні є найкращим способом дослідження в гінекології шийки матки;
  • УЗД. У гінекології проводиться для дослідження органів малого таза. Можна оцінити стан всіх жіночих органів.

Всі ці обстеження можуть знадобитися перед тією чи іншою операцією, як конизация шийки матки, припікання ерозії (ектопії), установка внутрішньоматкової спіралі, і багато іншого.

Будь-які види гінекологічних обстежень в клініці «Евмакс» за доступними цінами

У гінекології досить багато захворювань, що протікають безсимптомно. Важливо вчасно знайти проблему і призначити потрібне лікування. Звернувшись в нашу клініку «Евмакс», Ви зможете пройти всі види гінекологічних обстежень і здати будь-які аналізи в Києві. У нас послуги платні. Ціни Ви можете уточнити у наших менеджерів.

Послуги гінекологічне відділення

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!

Наші партнери