Гастроентеролог

Регулярні болю в животі, що мають незрозумілу симптоматику, – це привід для звернення за допомогою до лікаря-гастроентеролога мережі клінік « Евмакс » для проходження діагностичного обстеження.

Досвідчені фахівці готові надати медичну допомогу пацієнтам з широким спектром патологій шлунково-кишкового тракту:

 • гастритом;
 • ентероколіт;
 • холециститом;
 • колітом;
 • дуоденітом;
 • виразкою шлунка;
 • панкреатитом;
 • гепатитом форми С.

Лікарі мають великий клінічний досвід роботи, використовують сучасне діагностичне обладнання. Найчастіше вже після першого діагностичного обстеження лікар ставить точний діагноз і вибирає оптимальну схему лікування пацієнта.

gastroentorologia
Частная медицинская клиника Евмакс Нивки-min
Капильница Киев цена-min
Частная клиника Евмакс Киев-min
gastro3

Симптоми і причини захворювань ШКТ

Лікарі вказують на те, що часто люди не звертають увагу на дискомфорт, що виникає в животі, вважаючи, що все пройде, само собою. Печія, відчуття тяжкості, діарея, нудота і блювота знайомі кожному. Всі ці симптоми свідчать про збої в роботі травної системи. Якщо вони присутні постійно, то це привід для проходження діагностичного обстеження у гастроентеролога.

Причинами, що приводять до появи проблем з шлунково-кишковим трактом, є неправильне харчування, алкоголь, стрес, куріння. Багато небезпечні захворювання на першому етапі їх перебігу можуть мати в анамнезі проблеми з шлунково-кишкового тракту, наприклад, діабет. При з’ясуванні причин проблем з шлунково-кишковим трактом можна на початковому етапі виявити небезпечну патологію системних органів і вчасно почати лікування.

Загострення хронічних захворювань також може привести до проблем з шлунково-кишковим трактом. Купірування гострих станів на ранній стадії забезпечує швидке повернення до ремісії і поліпшення загального самопочуття людини.

До лікаря даної спеціалізації слід відразу звертатися при наявності наступної симптоматики:

 • при постійних больових відчуттях в області живота, які можуть виникати після прийому їжі або фізичного навантаження;
 • при різкому зниженні або збільшенні ваги;
 • при втраті апетиту;
 • при наявності нудоти, блювоти і підвищеної температури тіла;
 • погіршенні загального самопочуття після проведення порожнинних операції.

При наявності гострого порушення травлення, що супроводжується прискореним серцебиттям, загальною слабкістю і різким падінням артеріального тиску потрібно терміново надати пацієнтові невідкладну медичну допомогу і виявити причини такого стану.

Відділення гастроентерології клінік « Евмакс » готове надати медичну допомогу будь-якого виду пацієнтам з проблемами шлунково-кишкового тракту. Досвідчені лікарі оперативно встановлять причини виникнення таких патологій, поставлять точний діагноз і призначать правильне лікування за індивідуальними показниками.

Як проходить прийом у гастроентеролога

Фахівці рекомендують регулярно відвідувати лікаря-гастроентеролога після певного віку, навіть в тих випадках, коли немає тривожних симптомів і гострих станів. Фахівець допоможе не тільки виявити небезпечну патологію шлунково-кишкового тракту на початковому етапі її розвитку, але також забезпечить допомогу в підборі правильного раціону, збалансованого і різноманітного меню, яке максимально знизить ризики розвитку захворювань системи травлення, наприклад, гастрит.

Розвиток патологій шлунково-кишкового тракту у багатьох людей починається з неправильного харчування, зі зловживання жирної, гострої і кислої їжі, зловживання алкогольними напоями. Багато жінок і чоловіки самостійно сідають на дієти, в результаті чого провокують розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту.

Гастроентеролог на прийомі використовує різноманітні методики діагностики, які повністю відповідають міжнародним протоколам:

 • лабораторні дослідження різного типу ( аналіз крові, дослідження сечі і калу);
 • УЗД;
 • ендоскопію;
 • при необхідності – колоноскопію .

Вибір діагностичної методики залежить завжди від індивідуальних показань і скарг хворого. Використання комплексної діагностики дозволяє лікарю оперативно вибрати індивідуальну тактику лікування пацієнта, повністю враховує індивідуальні особливості людини.

При консультуванні з питань збалансованого харчового раціону фахівець допоможе скласти список продуктів, необхідних людині, допоможе правильно скласти режим харчування і дієтичні меню, що враховують вікові та інші особливості конкретної людини.

Записатися на прийом до гастроентерологу клініки « Евмакс » можна по телефону, або на офіційному сайті клініки , вибравши для відвідування лікаря-який зручний час.

Будьте здорові!

Зв'язатися з нами

Для отримання безкоштовної консультації по телефону і отримання більш конкретної інформації скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами в самий найближчий час!